Azylium  
_TOGGLE_TOGGLE
_TOGGLE Menu główne

_TOGGLE Polecamy_TOGGLE Styl
Each user can view the site with a different theme.
Themes marked with a * also change the forum look.

ForumsPro › Sala zabiegowa › Warsztat › Recenzje... › [Scibor Monstrous Miniatures] Rozpakuj pudełko...
[Scibor Monstrous Miniatures] Rozpakuj pudełko...
...czyli zobacz kotku co mam w środku. Recenzje, zdjęcia i omówienia modeli.
Users browsing this topic: Brak
Post new topic This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. Wersja do druku

1 2 3
>
View previous topic :: View next topic
Author Message
The following users give thanks for this topic Anonymous - Wt paźdź 29, 2013 07:51 PM
quidamcorvus
o. Założyciel
o. Założyciel

quidamcorvus

Offline

Joined: marca 06, 2011
Posts: 8646
Location: Katowice/Żory, śląskie
Filia Śląska

Post Post subject: [Scibor Monstrous Miniatures] Rozpakuj pudełko...
Posted: Pt kwiet 05, 2013 10:38 AM
Reply with quote

Spis treści:

- Barbarian Champion
- Barbarian Veteran #2
- Barbarian Veteran #6
- Basing Kit Elven set2
- Beast
- Centaur #1
- Degenerate Dwarf Champion
- Drunkard Dwarf
- Dwarf Blacksmith #3
- Dwarf Champion
- Dwarf Ducal Guard #2
- Dwarf Miner #6
- Dwarven Basing Kit
- Dwarven Gate Terrain
- Dwarven Ruins
- Dwarven Ruins Terrain
- Dwarven Treasure set #1
- Dwarves Shields
- Joseph the Wanderer II i Piąty element
- Moscal Lord #2
- Ogre Gunner #2
- Ogre Gunner #3
- Ogre Slaughterer
- Town Guard Drummer
- War Bull
- Wild Warrior Dwarf #4
Scibor - Dwarven Ruins Terrain

Jako, że prace nad kompaniami Nieumarłych do Warheim FS zbliżają się do końca, powoli kompletuję modele krasnoludzkich Pogromców oraz elementy, które umieszczę na dioramie oraz wykorzystam jako tereny na polu bitwy. I tak postanowiłem kupić kilka produktów od Scibora. Przy czym pierwszym produktem, który postanowiłem zrecenzować jest zestaw Dwarven Ruins Terrain TEDR0007. Jednocześnie z góry uprzedzam, iż moja opinia na temat recenzowanego niżej zestawu jest bardzo nieobiektywna, stąd można pominąć lekturę moich zachwytów i obejrzeć zdjęcia.
(Przy okazji zauważyłem, że choć na stronie widnieje zapis "Blister contains 5 resin pieces." to w pudełku są tylko cztery elementy. Wysłałem emaila z zapytaniem na adres podany na stronie: scibor @ sciborminiatures.com i czekam na odpowiedź. A może ktoś z państwa-draństwa kupował już ten produkt?)

Elementy terenu zostały zapakowane firmowo w przeźroczysty blister, który w moim przypadku zawiera cztery żywiczne odlewy oraz ulotkę, na której poza adresem internetowym sklepu i zdjęciem figurki Minotaura niczego więcej nie ma.

Blister zawiera cztery żywiczne odlewy zrujnowanych krasnoludzkich pomników. Przy czym największy z pomników mierzy 10 cm wysokości i już w porównaniu z figurkami w skali 28 mm wygląda imponująco, a w zestawieniu z modelami w skali 15 mm, które zresztą pojawiły się ostatnio w ofercie Scibora, krasnoludzkie pomniki muszą wyglądać epicko. Zresztą także mniejsze elementy terenu prezentują się godnie i z pewnością, w połączeniu z innymi produktami od Scibora, ubogacą zarówno dioramę jak i pole bitwy.

Elementy terenu zostały odlane w żywicy, nie zauważyłem nadlewek oraz linii podziału. Za to w kilku miejscach znalazłem ślady po pęcherzach powietrza, które jednak bez problemu zalepiłem szpachlówką.

Nie ukrywam, że zestaw Dwarven Ruins Terrain spodobał mi się od samego początku i nie mogłem doczekać się zakupu, stąd i moje zachwyty nad posiadanym już produktem. Tym bardziej ucieszyła mnie dobra jakość odlewów i ciekawa rzeźba. Detale zrujnowanych pomników są ostre, a sama faktura jest zróżnicowana i dobrze oddaje zarówno wypolerowana elementy kamienia, jak i spękania czy wreszcie miejsca które zostały zniszczone silnymi uderzeniami wrogów krasnoludzkiej rasy. Uzupełnienie pomników stanowią zdobione krasnoludzkie płyty, którymi wyłożona jest ziemia wokół ruin, czy paprocie i inne detale. Choć do rozpoczęcia prac nad kompanią Kultu Pogromców z Karak Kadrin pozostało jeszcze trochę czasu, to już nie mogę doczekać malowania krasnoludzkich ruin._________________

Last edited by quidamcorvus on Pt czerw 07, 2019 07:07 AM; edited 25 time in total
Back to top
View user's profile Visit poster's website AIM Address Skype
Pepe
Widzący
Widzący

Pepe

Offline

Joined: grud 29, 2011
Posts: 1520
Location: Kęty
Filia Śląska

Post Post subject: [Scibor] Rozpakuj pudełko...
Posted: Pt kwiet 05, 2013 01:05 PM
Reply with quote

Twoje dążenie do celu jest niesamowite. Jesteś wielki QC, niecierpliwie czekam na te krasnoludy.

Back to top
View user's profile
quidamcorvus
o. Założyciel
o. Założyciel

quidamcorvus

Offline

Joined: marca 06, 2011
Posts: 8646
Location: Katowice/Żory, śląskie
Filia Śląska

Post Post subject: Re: [Scibor] Rozpakuj pudełko...
Posted: Pt kwiet 12, 2013 04:45 PM
Reply with quote

Scibor Monstrous Miniatures - Dwarven Basing Kit

Jak państwo-draństwo zapewne pamiętają tydzień temu zrecenzowałem Dwarven Ruins Terrain od Scibor Monstrous Miniatures. Dziś otworzę pudełko z Dwarven Basing Kit CPBA0157, zestaw docelowo pełnić będzie nieco inną rolę niż zakładał producent. Po pierwsze pozostałości po krasnoludzkich pomnikach będą zdobiły dioramę z Khazadami z Kultu Pogromców z Karak Kadrin, po drugie będą używane na polu bitwy jako przeszkadzajki podczas rozgrywek poza murami miasta w Warheim FS.

Elementy podstawek zostały zapakowane firmowo w przeźroczysty blister, który zawiera osiem żywicznych odlewów oraz ulotkę, na której poza adresem internetowym sklepu i zdjęciem figurki Krasnoluda niczego więcej nie ma.

Blister zawiera osiem żywicznych odlewów zrujnowanych krasnoludzkich pomników, przedstawiających głowy długobrodych. Elementy podstawek zostały odlane w żywicy, nie zauważyłem nadlewek oraz linii podziału. Nie znalazłem także żadnych śladów po pęcherzykach powietrza.

Choć Dwarven Basing Kit choćby z racji rozmiarów nie prezentuje się równie epicko jak recenzowane wcześniej pomniki z Dwarven Ruins Terrain to po przyklejenie na okrągłe podstawki i wykończeniu fragmenty krasnoludzkich pomników z pewnością urozmaicą pole bitwy podczas rozgrywek w Warheim FS. Detale strzaskanych pomników są ostre, a sama faktura zróżnicowana i dobrze oddaje tak wypolerowane elementy kamienia, jak i spękania._________________
Back to top
View user's profile Visit poster's website AIM Address Skype
quidamcorvus
o. Założyciel
o. Założyciel

quidamcorvus

Offline

Joined: marca 06, 2011
Posts: 8646
Location: Katowice/Żory, śląskie
Filia Śląska

Post Post subject: Re: [Scibor] Rozpakuj pudełko...
Posted: Pt kwiet 19, 2013 11:29 PM
Reply with quote

Służba nie drużba... A recenzja nie zając nie ucieknie. Tak więc zapraszam państwo-draństwo do lektury kolejnej recenzji produktów od Scibor Monstrous Miniatures, dziś:

Joseph the Wanderer II i Piąty element

Jeśli mnie Alzheimer nie myli, to w pierwszym tygodniu kwietnia prezentowałem państwu-draństwu zestaw krasnoludzkich ruin (Dwarven Ruins Terrain), kto nie czytał może nadrobić. Wspomniałem wówczas o brakującym piątym elemencie zestawu oraz o tym, że napisałem emaila do SMM. Na odpowiedź nie musiałem zdyt długo czekać. Niedługo później dotarła do mnie paczka zawierająca brakujący element zestawu Dwarven Ruins Terrain oraz bonus w postaci promocyjnej figurki Josepha, które to dziś państwu prezentuję. Co do brakującego elementu zestawu krasnoludzkich ruin to polecam lekturę wspomnianej wyżej recenzji.

Jak informuje naklejka model Joseph the Wanderer II jest figurką promocyjną, która nie jest przeznaczona do sprzedaży. Natomiast w sklepie SMM można nabyć model Joseph The Wanderer, który różni się kilkoma detalami.

Elementy zostały zapakowane firmowo w przeźroczyste blistry, które zawiera żywiczne odlewy oraz ulotkę, na której poza adresem internetowym sklepu i zdjęciem produktu lub logo niczego więcej nie ma.

Blister z modelem Josepha zawiera dwa żywiczne odlewy składające się na figurkę oraz podstawkę z serii Squalid Ground Square Bases. Elementy zostały odlane w żywicy, nie zauważyłem nadlewek oraz linii podziału. Nie znalazłem także żadnych śladów po pęcherzykach powietrza.

Jak państwo-draństwo zauważy na zdjęciach poniżej, figurkę umieściłem na podstawce 25 x 25 mm, bowiem na takich właśnie podstawkach w Warheim FS występują modele kultystów Chaosu, a właśnie w takiej roli będę wystawiał Josepha. Model, pomimo niewielkiego wzrostu prezentuje się całkiem ciekawie, rzeźba jest wykonana z pomysłem, a detale ostre.
_________________
Back to top
View user's profile Visit poster's website AIM Address Skype
quidamcorvus
o. Założyciel
o. Założyciel

quidamcorvus

Offline

Joined: marca 06, 2011
Posts: 8646
Location: Katowice/Żory, śląskie
Filia Śląska

Post Post subject: Re: [Scibor] Rozpakuj pudełko...
Posted: Pt kwiet 26, 2013 12:10 PM
Reply with quote

Scibor Monstrous Miniatures - Dwarven Ruins

Dziś kolejna recenzja produktów, które wykorzystam do budowy dioramy z Krasnoudami z Kultu Pogromców z Karak Kadrin, a zarazem ostatnia poświęcona krasnoludzkim terenom od Scibor Monstrous Miniatures. Do Dwarven Basing Kit oraz Dwarven Ruins Terrain dołączyłem zestaw Dwarven Ruins 20 mm square bases - choć naklejka na blistrze informuje, że podstawki mają boki o szerokości 25 mm, ale to jedyny błąd jaki zauważyłem recenzując ten zestaw. Podobnie jak wymienione powyżej zestawy, także prezentowane dzisiaj krasnoludzkie podstawki będą używane na polu bitwy jako przeszkadzajki podczas rozgrywek poza murami miasta w Warheim FS.

Podstawki z krasnoludzkimi ruinami zostały zapakowane firmowo w przeźroczysty blister, który zawiera trzy żywiczne odlewy oraz ulotkę, na której poza adresem internetowym sklepu i zdjęciem figurki Krasnoluda niczego więcej nie ma.

Blister zawiera trzy żywiczne odlewy krasnoludzkich ruich, przedstawiających głowy długobrodych. Elementy podstawek zostały odlane w żywicy, nie zauważyłem nadlewek oraz linii podziału. Nie znalazłem także żadnych śladów po pęcherzykach powietrza.

Po umieszczeniu w odpowiednio przyciętych okrągłych podstawkach krasnoludzkie ruiny czekają na wykończenie by docelowo urozmaicić pole bitwy podczas rozgrywek w Warheim FS. Szczegóły zrujnowanych pomników są ostre, a sama faktura zróżnicowana i dobrze oddaje tak wypolerowane elementy kamienia, jak i spękania._________________
Back to top
View user's profile Visit poster's website AIM Address Skype
quidamcorvus
o. Założyciel
o. Założyciel

quidamcorvus

Offline

Joined: marca 06, 2011
Posts: 8646
Location: Katowice/Żory, śląskie
Filia Śląska

Post Post subject: Re: [Scibor] Rozpakuj pudełko...
Posted: Pt czerw 06, 2014 11:14 PM
Reply with quote

Scibor Monstrous Miniatures - Dwarves Shields

Szanowne państwo-draństwo przymknie oko na datę publikacji posta, nie dotyczy to czytelników bloga, bo na bloggerze można dowolnie przenosić się w czasie i zmieniać datę publikacji posta i w ramach piątku z recenzją przeczyta kolejną relację z rozpakowania pudełka. Dziś mam dla was zestaw Dwarves Shields set2 od Scibor MM.

Tarcze Krasnoludów zostały zapakowane firmowo w przeźroczysty blister, który zawiera dwa komplety żywicznych odlewów oraz ulotkę, na której znajduje się adres internetowy sklepu i zdjęcie figurki Krasnoluda. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Blister zawiera dwie ramki na których znajduje się łącznie osiem tarcz, które występują w czterech wzorach. Tarcze zostały odlane zostały z szarej żywicy, a nadlewki i błony pozostałe po odlewie były łatwe do usunięcia.

Dwarves Shields set2 to ciekawy zestaw wyrzeźbionych z pomysłem tarcz utrzymanych w stylistyce Krasnoludów. Choć jeśli spojrzycie na ostatnie zdjęcie, zauważycie że rzeźba tarcz od SMM jest zdecydowanie bardziej toporna od nowych tarcz od GW. Zestaw z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji kompanii Khazadów czy ozdobienia makiet przedstawiających budowle długobrodych._________________
Back to top
View user's profile Visit poster's website AIM Address Skype
quidamcorvus
o. Założyciel
o. Założyciel

quidamcorvus

Offline

Joined: marca 06, 2011
Posts: 8646
Location: Katowice/Żory, śląskie
Filia Śląska

Post Post subject: Re: [Scibor] Rozpakuj pudełko...
Posted: Pt stycz 15, 2016 10:23 PM
Reply with quote

Scibor Monstrous Miniatures - Barbarian Veteran #2

Witam szanowne państwo-draństwo. Po przeprowadzce udało mi się w końcu uzyskać stały dostęp do sieci w związku z tym wracam do regularnego blogowania. Niestety warsztat wciąż czeka na przeniesienie, więc wpisy typowo modelarskie w ciągu najbliższego tygodnia raczej się nie pojawią.

Jak zapewne zauważyliście przesunąłem publikację raportów bitewnych z rozgrywek Warheim FS w klubie Inny Wymiar na czwartki, natomiast w piątki zamierzam przedstawiać wam inboxy nagród, które hojni sponsorzy ufundowali na turniej Warheim FS - Piekło pocztowe...

Dziś sierotka wyciągnęła z pudełka z nagrodami blister od Scibor MM.


Poniżej przygotowałem dla szanownego państwa-draństwa relację z rozpakowania pudełka z modelem 28mm/30mm Barbarian Veteran #2 28FM0138 od Scibor MM.

Figurka wojownika została zapakowana firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się złożony z czterech części żywiczny model oraz sceniczna podstawka oraz oraz ulotka z adresem internetowym sklepu. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Model podzielony został na cztery części: odlany w jednym kawałku tułów wraz z głową i ramionami oraz odlane osobno dłonie z mieczem i tarczą, a także futrzany płaszcz. Figurka została odlana z szarej żywicy, a nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia.

Barbarian Veteran #2 to model prezentujący odzianego w zbroję płytową wojownika, którego stylistyka nawiązuje do Wojowników Chaosu znanych z uniwersum Warhammer Fantasy. Statyczną pozę modelu przełamuje płaszcz, który zdaje się powiewać na wietrze.

Na pierwszy rzut oka model prezentuje się dość topornie oraz ascetycznie i wydaje się pozbawiony ozdób, jednak po bliższym przyjrzeniu można detale, które po odpowiednim pomalowaniu nadadzą figurce charakteru. Na uwagę zasługują przede wszystkim miecz i tarcza ale także wykończenia zbroi nawiązujące do kojarzonych z Chaosem symboli.

Barbarian Veteran #2 w towarzystwie kilku modeli z oferty Scibor MM z pewnością sprawdziłby się w roli jednego z bohaterów służących w szeregach kompanii Grasantów Chaosu.

_________________
Back to top
View user's profile Visit poster's website AIM Address Skype
quidamcorvus
o. Założyciel
o. Założyciel

quidamcorvus

Offline

Joined: marca 06, 2011
Posts: 8646
Location: Katowice/Żory, śląskie
Filia Śląska

Post Post subject: Re: [Scibor] Rozpakuj pudełko...
Posted: Pn stycz 25, 2016 10:30 PM
Reply with quote

Scibor Monstrous Miniatures - Barbarian Veteran #6

W kolejnej recenzji pokażę wam model 28mm/30mm Barbarian Veteran #6 28FM0157 od Scibor MM.

Figurka wojownika została zapakowana firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się złożony z sześciu części żywiczny model oraz sceniczna podstawka, a także ulotka z adresem internetowym sklepu. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Model podzielony został na sześć części: odlany w jednym kawałku tułów wraz z głową i ramionami oraz odlane osobno dłoń ze styliskiem topora, żeleziec topora, rogi i tarczą. Figurka została odlana z szarej żywicy, a nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia.

Barbarian Veteran #6 to model prezentujący odzianego w zbroję płytową wojownika, którego stylistyka nawiązuje do Wojowników Chaosu znanych z uniwersum Warhammer Fantasy.

Barbarian Veteran #6, w odróżnieniu od oznaczonego numerem #2 recenzowanego wcześniej kamrata, odziany jest w zdobioną zbroję, a głowę chroni pełnym hełmem, który możemy dodatkowo ozdobić rogami. Na uwagę zasługują także topór i tarcza, których zdobienia sugerują, że wojownik posługuje się demonicznym orężem.

Barbarian Veteran #6 w towarzystwie kilku modeli z oferty Scibor MM z pewnością sprawdziłby się w roli jednego z bohaterów służących w szeregach kompanii Grasantów Chaosu.

Model jest jedną z nagród, które można wygrać w turnieju Warheim FS - Piekło pocztowe.

_________________
Back to top
View user's profile Visit poster's website AIM Address Skype
quidamcorvus
o. Założyciel
o. Założyciel

quidamcorvus

Offline

Joined: marca 06, 2011
Posts: 8646
Location: Katowice/Żory, śląskie
Filia Śląska

Post Post subject: Re: [Scibor] Rozpakuj pudełko...
Posted: Pt lut 26, 2016 10:12 PM
Reply with quote

Scibor Monstrous Miniatures - Drunkard Dwarf

W dzisiejszej recenzji pokażę wam model Drunkard Dwarf od Scibor MM.

Figurka krasnoluda została zapakowana firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w całości żywiczny model oraz sceniczna podstawka, a także ulotka z adresem internetowym sklepu. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Figurka została odlana z szarej żywicy, a nieliczne nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia.

Drunkard Dwarf to model prezentujący odzianego w kolczugę krasnoluda, który na jednym z ramion niesie wypełnioną piwem beczkę. Krasnolud nosi długą, częściowo splecioną w warkocze brodę, i co charakterystyczne dla brodaczy od SMM nie ma wąsów. Jako, że jest to dość stary wzór, na modelu brakuje zdobień i detali wyróżniających nowsze figurki Krasnoludów - jest to widoczne na przykład na gładkim ostrzu topora.

Model jest jedną z nagród, które można było wygrać w turnieju Warheim FS - Piekło pocztowe.

_________________
Back to top
View user's profile Visit poster's website AIM Address Skype
quidamcorvus
o. Założyciel
o. Założyciel

quidamcorvus

Offline

Joined: marca 06, 2011
Posts: 8646
Location: Katowice/Żory, śląskie
Filia Śląska

Post Post subject: Re: [Scibor] Rozpakuj pudełko...
Posted: Pt kwiet 01, 2016 09:45 PM
Reply with quote

Scibor Monstrous Miniatures - Dwarf Ducal Guard #2

Dzisiaj mam dla was recenzję z rozpakowania pudełka z modelem Dwarf Ducal Guard #2 od Scibor MM.

Figurka krasnoluda została zapakowana firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w trzech częściach żywiczny model oraz sceniczna podstawka, a także ulotka z adresem internetowym sklepu. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Figurka została odlana z szarej żywicy, a nieliczne nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia.

Dwarf Ducal Guard #2 to model prezentujący odzianego w pancerz kolczy i zbroję płytową krasnoluda, który w jednej ręce dzierży tarczę, a w drugiej solidny młot bojowy. Krasnolud nosi długą, częściowo splecioną w warkocze brodę, a głowę chroni hełmem.

Model należy złożyć z trzech osobnych części, zaś przy wycinaniu ramienia i obucha młota należy zachować ostrożność by nie uszkodzić delikatnych elementów.

Zestaw był jedną z nagród, które można było wygrać w turnieju Warheim FS - Piekło pocztowe.


_________________
Back to top
View user's profile Visit poster's website AIM Address Skype
quidamcorvus
o. Założyciel
o. Założyciel

quidamcorvus

Offline

Joined: marca 06, 2011
Posts: 8646
Location: Katowice/Żory, śląskie
Filia Śląska

Post Post subject: Re: [Scibor] Rozpakuj pudełko...
Posted: Pt May 13, 2016 01:27 PM
Reply with quote

Scibor Monstrous Miniatures - Dwarf Champion

Dzisiaj mam dla was recenzję z rozpakowania pudełka z modelem 28mm/30mm Dwarf Champion 28FM0030 od Scibor MM.

Figurka krasnoluda została zapakowana firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w czterech częściach żywiczny model oraz sceniczna podstawka, a także ulotka z adresem internetowym sklepu. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Figurka została odlana z szarej żywicy, a nieliczne nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia.

28mm/30mm Dwarf Champion 28FM0030 to model prezentujący odzianego w pancerz kolczy i zbroję płytową krasnoluda, który uzbrojony jest w dwa zdobione topory bojowe. Krasnolud nosi długą, częściowo splecioną w warkocze brodę, a na głowie ma irokeza, dzięki czemu model z powodzeniem można wykorzystać między innymi jako bohatera Kultu Pogromców z Karak Kadrin.

Model należy złożyć z czterech osobnych części, a przy wycinaniu żeleźców topora należy zachować ostrożność by nie uszkodzić delikatnych elementów.

Zestaw był jedną z nagród, które można było wygrać w turnieju Warheim FS - Piekło pocztowe.

_________________
Back to top
View user's profile Visit poster's website AIM Address Skype
quidamcorvus
o. Założyciel
o. Założyciel

quidamcorvus

Offline

Joined: marca 06, 2011
Posts: 8646
Location: Katowice/Żory, śląskie
Filia Śląska

Post Post subject: Re: [Scibor] Rozpakuj pudełko...
Posted: Cz lip 07, 2016 11:03 PM
Reply with quote

Scibor Monstrous Miniatures - Ogre Gunner #2

W drugi piątek lipca mam dla was relację z rozpakowania pudełka z modelem 28mm Ogre Gunner #2 OGSE0018 od Scibor MM.

Figurka Ogra została zapakowana firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w dwóch częściach żywiczny model oraz sceniczna podstawka, a także ulotka z adresem internetowym sklepu. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Figurka została odlana z szarej żywicy, a nieliczne nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia. Detale modelu są ostre i wyraźne.

28mm Ogre Gunner #2 OGSE0018 to model prezentujący odzianego w spodnie i buty, pokrytego bliznami, masywnego Ogra, który rusza do walki uzbrojony w potężne działo, które trzyma w swych wielkich jak bochny łapskach. Ogr ma także przewieszony przez ramię worek w którym najpewniej dźwiga proch strzelniczy i kule do armaty. Prezentowany model Ogra w czasie rozgrywek w Warheim FS z powodzeniem można wykorzystać jako Najemne Ostrze - Miotacza Ołowiu.

Zestaw był jedną z nagród, które można było wygrać w turnieju Warheim FS - Śmiech Mrocznych Bogów.


_________________
Back to top
View user's profile Visit poster's website AIM Address Skype
quidamcorvus
o. Założyciel
o. Założyciel

quidamcorvus

Offline

Joined: marca 06, 2011
Posts: 8646
Location: Katowice/Żory, śląskie
Filia Śląska

Post Post subject: Re: [Scibor] Rozpakuj pudełko...
Posted: Cz wrz 01, 2016 09:44 PM
Reply with quote

Scibor Monstrous Miniatures - Barbarian Champion

W pierwszy piątek września mam dla was recenzję figurki 28mm/30mm Barbarian Champion 28FM0176 od Scibor MM.

Barbarian Champion został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w trzech częściach żywiczny model oraz sceniczna podstawka, a także ulotka z adresem internetowym sklepu. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Figurka została odlana z szarej żywicy, a nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia. Detale modelu są ostre i wyraźne.

Barbarian Champion to model prezentujący odzianego w zbroję płytową, uzbrojonego w miecz i tarczę potężnego wojownika, który z odsłoniętą głową idzie pod wiatr. Silne podmuchy wiatru łopoczą połami płaszcza, w który odziany jest zbrojny. Pancerz i oręż wojownika zdobiony jest wizerunkami czaszek, które zostały wyrzeźbione tak, by imitować kość. Prezentowany model Barbarian Champion w czasie rozgrywek w Warheim FS z powodzeniem można wykorzystać jako Wojownika Chaosu.

Zestaw był jedną z nagród, które można było wygrać w turnieju Warheim FS - Śmiech Mrocznych Bogów.
_________________
Back to top
View user's profile Visit poster's website AIM Address Skype
quidamcorvus
o. Założyciel
o. Założyciel

quidamcorvus

Offline

Joined: marca 06, 2011
Posts: 8646
Location: Katowice/Żory, śląskie
Filia Śląska

Post Post subject: Re: [Scibor] Rozpakuj pudełko...
Posted: Cz paźdź 20, 2016 11:14 PM
Reply with quote

Scibor Monstrous Miniatures - Dwarf Blacksmith #3

W piątek zapraszam was do lektury recenzję figurki 28mm/30mm Dwarf Blacksmith #3 28FM0229 od Scibor MM.

Dwarf Blacksmith został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w trzech częściach żywiczny model oraz sceniczna podstawka, a także ulotka z adresem internetowym sklepu. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Figurka została odlana z szarej żywicy, a nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia. Detale modelu są ostre i wyraźne.

Dwarf Blacksmith to model prezentujący absolutnie kanonicznego krasnoludzkiego kowala, który choć w płaszczu to z odsłoniętym torsem, wyposażony w narzędzia i skórzany fartuch zmierza do kuźni. Prezentowany model Dwarf Blacksmith w czasie rozgrywek w Warheim FS z powodzeniem można wykorzystać jako Kowala Run lub Inżyniera.

Zestaw był jedną z nagród, które można było wygrać w turnieju Warheim FS - Śmiech Mrocznych Bogów._________________
Back to top
View user's profile Visit poster's website AIM Address Skype
quidamcorvus
o. Założyciel
o. Założyciel

quidamcorvus

Offline

Joined: marca 06, 2011
Posts: 8646
Location: Katowice/Żory, śląskie
Filia Śląska

Post Post subject: Re: [Scibor] Rozpakuj pudełko...
Posted: Pt stycz 27, 2017 09:17 AM
Reply with quote

Scibor Monstrous Miniatures - Town Guard Drummer

W piątek zapraszam was do lektury recenzji modelu 28mm/30mm Town Guard Drummer 28FM0125 od Scibor MM.

Town Guard Drummer został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w dwóch częściach żywiczny model oraz sceniczna podstawka, a także ulotka z adresem internetowym sklepu. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Figurka została odlana z szarej żywicy, a nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia. Detale modelu są ostre i wyraźne.

Town Guard Drummer to model prezentujący odzianego w strój błazna dobosza, który w czasie rozgrywek w Warheim FS z powodzeniem może zostać wykorzystany jako sygnalista w drużynach ludzi lub jako Najemne Ostrze.

Model był jedną z nagród ufundowanych przez Scibor MM, którą będzie można wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych._________________
Back to top
View user's profile Visit poster's website AIM Address Skype

1 2 3
>
Post new topic This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. Wersja do druku

 Topics   Replies   Author   Views   Last Post 
Normal
No new posts Recenzje... [Reaper Miniatures] Rozpakuj pudełko...
...czyli co kryje się wewnątrz. Minirecenzje modeli.
[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]
27 quidamcorvus 24323 [Reaper Miniatures] Ro...
 Śr wrz 25, 2019 07:27 PM 
Sarmor View latest post
No new posts Recenzje... [Avatars of War] Rozpakuj pudełko...
...czyli co kryje się wewnątrz. Minirecenzje modeli.
[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]
28 quidamcorvus 28181 [Avatars of War] Rozpa...
 Śr wrz 04, 2019 06:34 AM 
quidamcorvus View latest post
No new posts Recenzje... [Tereny do gier] Rozpakuj pudełko...
...czyli co kryje się wewnątrz.
3 quidamcorvus 5385 Re: [Tereny do gier] R...
 Pt sierp 23, 2019 07:16 AM 
quidamcorvus View latest post
No new posts Recenzje... [HQResin] Rozpakuj pudełko...
...czyli co kryje się wewnątrz. Minirecenzje modeli.
13 quidamcorvus 9117 Re: [HQResin] Rozpakuj...
 Cz sierp 15, 2019 01:31 PM 
quidamcorvus View latest post
No new posts Recenzje... [Warhead Studio] Rozpakuj pudełko...
...czyli co kryje się wewnątrz. Minirecenzje zestawów.
7 quidamcorvus 4284 Re: [Warhead Studio] R...
 Sb lip 27, 2019 08:21 AM 
quidamcorvus View latest post
You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum

_TOGGLE O użytkowniku

The logos and trademarks used on this site are the property of their respective owners. We are not responsible for comments posted by our users, as they are the property of the poster.
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, the Chaos device, Cityfight, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Dark Eldar, Dark Future, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2009, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy