Regulamin

All Posts
Forum IndexRegulamin

#1: Regulamin Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pn marca 06, 2011 10:24 PM
    ----
Przeglądaj forum przed założeniem tematu. Unikniemy nadwyżki bałaganu i oszczędzimy pracy moderatorom.[/b]
Do tego wystarczy kilka kolejnych punktów:

1. Dobra zabawa
Korzystaj z forum i baw się dobrze, ale nie kosztem innych. Tak użytkowników, jak i innych osób czy grup społecznych. Niedopuszczalne są jakiekolwiek ataki personalne. Bezustanne najeżdżanie na daną bandę również jest niemile widziane.
Pamiętaj o tym, że Mordheim to tylko gra i nie przejmuj się nią za bardzo. W życiu są znacznie ważniejsze rzeczy.

2. Kultura
W trakcie dyskusji nie daj się ponieść emocjom. Nie rzucaj na prawo i lewo inwektywami, gdyż nie prowadzi to do niczego dobrego. Poza tym, dajesz świadectwo swojego wychowania i kultury, a właściwie ich braku. Jeśli jesteś zdenerwowany to zanim cokolwiek napiszesz, odetchnij głęboko, policz do dziesięciu i przemyśl to, co chcesz wysłać.

3. Treści sprzeczne z prawem
Nie wolno zamieszczać tu treści naruszających polskie prawo. W szczególności dotyczy to pornografii, linków umożliwiających ściąganie nielegalnych kopii jakichkolwiek dóbr (np. oprogramowania, filmów, muzyki itp). Zupełnym nieporozumieniem jest udostępnianie zeskanowanych podręczników i kodeksów.
Wszystkie te rzeczy nie są dobrami pierwszej potrzeby i doskonale się można bez nich obejść. Nie kradnij!

4. Język
Dbaj o jakość swoich wypowiedzi. Nasz język ma swoje zasady gramatyki i ortografii. Jeśli będziesz je ignorować to Twoje wiadomości mogą być niezrozumiałe dla innych użytkowników. Forum dyskusyjne nie jest internetowym "chatem". Tu nie obowiązuje zasada: kto pierwszy ten lepszy. Zanim wyślesz wiadomość, przeczytaj ją dokładnie i sprawdź ją w edytorze tekstu, czy nie ma w niej błędów.

5. Nie na temat
Jeśli bierzesz udział w dyskusji w którymś z wątków to staraj się trzymać tematu. Tzw. "off-topic" nie jest może jakąś zbrodnią, lecz jeśli przybierze za duże rozmiary to nie dziw się, gdy użyjemy "nożyczek" i zaczniemy przenosić lub nawet usuwać zbędne wiadomości.

6. Moderatorzy
Pamiętaj o tym, że my, moderatorzy, jesteśmy tylko ludźmi. Nie jesteśmy nieomylni (chociaż czasem by się to przydało), czasem możemy mieć zły dzień. Jeśli macie zastrzeżenia do naszej pracy to zgłoście je Administracji.

Regulamin by Brother Bethor, użyty bez jego zgodyForum IndexRegulamin
Page 1 of 1