[Warsztat] Magiczne Przedmioty

All Posts
Forum IndexDyskusja ogólna [Warheim FS]

#1: [Warsztat] Magiczne Przedmioty Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pn list 14, 2011 08:23 PM
    ----
Państwo-draństwo pytało o listę przedmiotów magicznych dla konkretnych drużyn. Poniżej znajduje się takowa wraz z nieco zmodyfikowanymi przedmiotami magicznymi.

Zapraszam do lektury i komentowania:

ONline (Magiczne Przedmioty)

OnLine (Lista)

DownLoad

#2: Re: [Warsztat] Magiczne Przedmioty Author: szczery-do-bolu , Location: Katowice/Ruda Śląska Post Posted: Pn list 14, 2011 09:11 PM
    ----
Uff. Doczekałem się!!!
Super że zrobiłeś coś takiego, teraz widać czarno na białym co komu się należy. To znacznie ułatwi zarówno ekwipowanie własnej bandy jak i kontrolowanie ewentualnych błędów w wyposażaniu bandy przez przeciwnika. Przypadkowe oczywiście Wink
Ni mniej ni więcej stworzyłeś waść indeks magicznych przedmiotów, a skoro taki kawał roboty odwaliłeś sugeruję załączenie tego do księgi. Wystarczy dodać strony do nazw (bo widzę, że nie powstał na skutek automatycznego ideksowania) i będzie jak znalazł.
Każde szanujące się opracowanie naukowe powinno mieć coś takiego, więc dlaczego by nie i Twoje dzieło.
Teraz zamiast wertować dziesiątki stron skacząc z działu Amulety na Arkana itd wystarczyłoby otworzyć koniec booka i sprawdzić gdzie to jest Very Happy
Jeszce raz w imieniu graczy wielkie dzięki. Very Happy

#3: [Warsztat] Magiczne Przedmioty Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Sb May 14, 2016 05:20 PM
    ----
krzychu88 wrote:
witajcie towarzysze/towarzyszki!

Jakiś czas temu QC rzucił hasło by dodać magiczne przedmioty dla sygnalistów, mam trzy propozycje:

flet szczurołapa
zasięg 12'', wszystkie skaveny które znajdą się pod wpływam tego magicznego fleta, muszą rzucić kośćmi na test CP, niepowodzenia oznacza, że model będzie podlegać Głupocie do następnej tury, jednak jeżeli zda odczuwa Nienawiść do modelu posiadającego ten przedmiot do następnej tury. dostępny dla wszystkich band, oprócz skavenów.


spaczony dzwon rogatego szczura
tylko dla skavenów, zasięg 12'', można użyć raz na potyczkę. wszystkie modele skavenów podlegają zasadzie Szał (357)wuwuzela zagłady Wink
można użyć raz na potyczkę, wzornik płomienia, modele, które znajdują się w zasięgu wzornika, muszą rzucić test na WT, niepowodzenie skutkuje tym, że model zostaje PnZ!

#4: [Warsztat] Magiczne Przedmioty Author: Krnabrny Post Posted: Pn May 15, 2016 08:15 PM
    ----
Vuvuzela musi przejść.

#5: [Warsztat] Magiczne Przedmioty Author: Bahior , Location: Chorzów Post Posted: Pn May 16, 2016 12:33 PM
    ----
Ja wpadłem na razie na dwa takie pomysły, mam nadzieje, że nie przesadziłem:

Dudy pośpiechu
Zasięg 12”, wszystkie sprzymierzone jednostki mogą wykonać test Wt, w przypadku sukcesu wykonują dodatkowy ruch o dystans k6”, w przypadku porażki jednostką może wykonać tylko ruch o nominalną wartość Sz. (zasada Uporczywość nie ma zastosowania do tego efektu)
Dodatkowy ruch musi być wykonany w całości w zgodzie z rzutem.
Dudy pośpiechu są dostępne tylko dla drużyn Khazadów.

Dzwonek irytacji
Zasięg 12”, wszystkie modele próbujące rzucić zaklęcie lub modlitwę muszą wykonać test Cp, porażka oznacza, że bohater podlega zasadzie przekleństwo Tzeentch’a. Jeśli bohater podlegałby tej zasadzie zarówno z powodu rzutu kośćmi jak i działaniu Dzwonka Irytacji to jest automatycznie WzA.
Jeśli Sygnalista nie wykonał w swojej turze nic poza zwykłym ruchem to zasięg działania instrumentu zwiększa się do 24”
Sygnalista posiadający ten przedmiot nigdy nie może się ukrywać.
Dzwonek irytacji jest dostępny dla Grasantów Chaosu - Uczniów Tzeentcha, Kultu Purpurowej Dłoni, oraz Zbrojne Stado Zwierzoludzi - Tzaangorów

#6: [Warsztat] Magiczne Przedmioty Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pn May 16, 2016 12:44 PM
    ----
Dzwonek irytacji fajny ale za potężny. Myślę że wystarczy dodatkowa kostka dodawana do kostek mocy w celu sprawdzenia czy nie było przekleństwa.

#7: [Warsztat] Magiczne Przedmioty Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Cz czerw 30, 2016 04:34 PM
    ----
Poniżej magiczne instrumenty dla Łowców czarownic i Sióstr Sigmara:


Dzwon Dominacji:
Krew sześćdziesięciu czterech flagelantów użyta podczas odlewania dzwonu oraz liczne błogosławieństwa odmawiane przez ośmiu Prezbiterów Sigmara zamknęły w spiżu moc zdolną podporządkować sobie nawet przeklęte istoty przywołane przez niegodziwców z Immaterium.

Moc Dzwonu Dominacji ujawnia się na początku każdej tury przeciwnika. Każdy wrogi model, podlegający zasadzie specjalnej MAG, NIEUMARŁY i ISTOTA ETERYCZNA, LEŚNY DUCH oraz DEMON, OPĘTANY i wszystkie stworzenia o naturze CHAOTYCZNEJ, które na początku własnej tury znajdują się w odległości do 12” od sygnalisty podlegają zasadzie specjalnej GŁUPOTA.

UWAGI: Dzwon Dominacji jest dostępny wyłącznie dla modeli sygnalistów należących do kompanii Łowców czarownic oraz Sióstr Sigmara i Żołnierzy z Reiklandu.
CENA: 75+3K6 zk; DOSTĘPNOŚĆ: 10.Dzwon Magicznej Ochrony:
Powiadają, że dźwięczne uderzenia spiżowego dzwonu rozpraszają Wiatry Magii, skutecznie chroniąc przed zdradziecką magią .

Wszystkie sprzymierzone modele znajdujące się w odległości do 6” od Dzwonu Magicznej Ochrony otrzymują ODPORNOŚĆ NA MAGIĘ (2).

UWAGI: Dzwon Magicznej Ochrony jest dostępny wyłącznie dla modeli sygnalistów należących do kompanii Łowców czarownic oraz Sióstr Sigmara i Żołnierzy z Reiklandu.
CENA: 45+K6 zk; DOSTĘPNOŚĆ: 10.Kołatka Nienawiści:
Muzyka wydobywająca się z fletu, wykonanego z drzewca sztandaru Imperatora Sigismunda, napełnia serca walczących w pobliżu żołnierzy odwagą i niezłomnością prastarych bohaterów.

Wszystkie sprzymierzone modele znajdujące się w odległości do 6” od Kołatki Nienawiści odczuwa żarliwą NIENAWIŚĆ do modeli podlegających zasadzie specjalnej MAG, NIEUMARŁY i ISTOTA ETERYCZNA, LEŚNY DUCH oraz DEMON, OPĘTANY i wszystkich stworzeń o naturze CHAOTYCZNEJ.

UWAGI: Kołatka Nienawiści jest dostępna wyłącznie dla modeli sygnalistów należących do kompanii Łowców czarownic oraz Sióstr Sigmara.
CENA: 50+2K6 zk; DOSTĘPNOŚĆ: 10.Werbel Niemocy:
Werbel Niemocy wykonany ze skór poległych w boju flagelantów nadwątla nieczystą moc wrogów, czyniąc ich podatniejszymi na ataki żołnierzy Sigmara.

Moc Werbla Niemocy obejmuje wszystkie wrogie modele podlegające zasadzie specjalnej MAG, NIEUMARŁY lub ISTOTA ETERYCZNA, LEŚNY DUCH oraz DEMON, OPĘTANY i wszystkie stworzenia o naturze CHAOTYCZNEJ znajdujące się w odległości do 6” od sygnalisty. Objęci mocą instrumentu Uciekający! wrogowie, w czasie przeprowadzania rzutu ucieczki określającego dystans ucieczki muszą użyć jednej kostki mniej niż wynika to z wartości współczynnika SZ oraz ewentualnych zasad specjalnych którym podlegają.

UWAGI: Werbel Niemocy jest dostępny wyłącznie dla modeli sygnalistów należących do kompanii Łowców czarownic oraz Sióstr Sigmara i Żołnierzy z Reiklandu.
CENA: 45+K6 zk; DOSTĘPNOŚĆ: 10.Róg Słusznego Gniewu:
Prastare wersy Litanii Nienawiści wyryte na kościanym rogu rozpalają słuszny gniew w sercach wszystkich Sigmarytów znajdujących się w jego pobliżu.

Wszystkie sprzymierzone modele, które znajdują się w odległości do 6” od sygnalisty używającego Rogu Słusznego Gniewu podlegają zasadzie specjalnej FURIA nawet jeśli podlegają zasadzie specjalnej NIEZŁOMNOŚĆ. Co więcej odczuwają żarliwą NIENAWIŚĆ do modeli podlegających zasadzie specjalnej MAG, NIEUMARŁY i ISTOTA ETERYCZNA, LEŚNY DUCH oraz DEMON, OPĘTANY i wszystkich stworzeń o naturze CHAOTYCZNEJ.

UWAGI: Róg Słusznego Gniewu jest dostępny wyłącznie dla modeli sygnalistów należących do kompanii Łowców czarownic oraz Sióstr Sigmara.
CENA: 75+3K6 zk; DOSTĘPNOŚĆ: 11.Forum IndexDyskusja ogólna [Warheim FS]
Page 1 of 1