Regulamin

All Posts
Forum IndexBery & bojki

#1: Regulamin Author: Gabriel_Daco Post Posted: Pt list 18, 2011 03:31 PM
    ----
Regulamin ma na celu ułatwienie nam wszystkim korzystania z forum.

1) Zero pornografii. Myślę, że nie muszę tego nikomu tłumaczyć, ale gdyby jednak: tak, wszystko jest dla ludzi, ale nie dla wszystkich. Co prawda wyniki ankiety wskazują na coś innego, jednak jestem pewien, że nie wszyscy użytkownicy forum skończyli 18 lat czy choćby gimnazjum. Jasne, jak będą chcieli, to i tak znajdą, ale nie zamierzam im tego ułatwiać ani w tym pomagać. Część może nie chcieć, a znajdzie, co byłoby wybitnie niefortunne.
2) Staramy się, aby dyskusja nie odbiegała zbytnio od tematu. Oczywiście, dyskusja może ewoluować w przeróżnych kierunkach. Wtedy użytkownicy lub moderator mogą założyć nowy wątek lub kontynuować ją w innym.
3) Szanujemy innych, ich godność osobistą. Nie obrażamy ich, ani ich rodzin, szczególnie Matek, a także uczuć religijnych, starannie dobieramy linkowaną muzykę. Nie stosujemy inwektyw.
4) Nie bluzgamy za bardzo, ani za często, najlepiej w ogóle.
5)Przestrzegamy zasad poprawnej polszczyzny. Masz dysleksje? Ściągnij mozille, mi pomogło.
6) Nie trollujemy, nie flame'ujemy, nie podżegamy to przestępstwa.
7) Regulamin działa od teraz do zawsze, jego treść może ulec zmianie


Za rażące nieprzestrzeganie regulaminu użytkownik otrzymuje ostrzeżenie. 3 ostrzeżenia- 3 dni zawieszenia. Jak ktoś już dostanie 3 zawieszenia, w co nie wierze, będziemy myśleć co dalej Razz

Gabriel Daco
Last edited by Gabriel_Daco on Pn list 20, 2011 11:19 AM; edited 1 times in totalForum IndexBery & bojki
Page 1 of 1