White-Tree.pl

All Posts
<
1 2
Forum IndexHandel & Rozboje

#16: White-Tree.pl Author: Rakso Post Posted: Pn paźdź 29, 2012 09:21 PM
    ----
Cena w promocji to 107,10 zł.

Ogólnie każdy obrazek powyżej to link do produktu. Wystarczy kliknąć i przechodzimy do sklepu Smile

#17: White-Tree.pl Author: Rakso Post Posted: Wt list 13, 2012 02:39 AM
    ----
Poszerzyliśmy ofertę White Tree o modele Scibor Monstrous Miniatures Smile
Znaleźć tu możecie wspaniałe figurki w klimatach fantasy i SF, pasujące do popularnych systemów, a także podstawki i bitsy do konwersji.
Wystarczy kliknąć w znaczek:


i kilka smaczków na zachętę dla tych, którzy nie znają tego producenta Smile


#18: White-Tree.pl Author: Rakso Post Posted: Śr list 28, 2012 02:22 PM
    ----
Nieco nowości z Avatars of War, które z pewnością ucieszą plugawe serca Chaosu i zimne serca mrocznych elfów SmileZapraszamy Smile

#19: White-Tree.pl Author: Rakso Post Posted: Pn grud 16, 2012 06:45 PM
    ----
Z okazji otworzenia nowego sklepu oraz zbliżających się świąt zachęcamy do skorzystania z promocji. Do końca roku możecie zakupić u nas figurki Avatars of War oraz Scibor Monstrous Miniatures 10% taniej!


#20: White-Tree.pl Author: Rakso Post Posted: Cz grud 20, 2012 02:06 PM
    ----
Tak jak zapowiadaliśmy na FB zaczynamy zabawy na koniec świata. Dzisiaj dwukrotnie opublikujemy kod, który pozwoli pierwszej osobie, która z niego skorzysta, na zniżkę podczas zakupów w naszym sklepie (stacjonarnym bądź internetowym). Dodatkowo każdy kto dziś i jutro zrobi u nas zakupy za minimum 60 zł weźmie udział w losowaniu figurki Dwarf Veteran Champion firmy Avatars of War!


No i jeszcze nowości w naszym sklepie:

#21: White-Tree.pl Author: Rakso Post Posted: Sb lut 16, 2013 11:18 AM
    ----
Kilka newsów
Uzupełniliśmy i rozszerzyliśmy ofertę modeli Reapera.Podobnie z farbami Reaper Master Series. Tu również zrobiliśmy uzupełnienie stanów oraz poszerzyliśmy dostępną paletę.Do jutra trwa również nasz konkurs w którym do wygrania są startery Veto, figurki Scibor Miniatures, a także kupony rabatowe:


#22: White-Tree.pl Author: Rakso Post Posted: Pn lut 24, 2013 11:04 AM
    ----
Wszystkie modele firmy Smart Max znajdujące się w naszej ofercie zostały objęte promocją. Teraz, przez najbliższy tydzień, możecie kupić je 10% taniej. Promocja kończy się 3 marca.

Czekając na Slawię chcielibyśmy pokazać Wam jeszcze jeden produkt ze świata Wolsunga. Wolsung SSG to szybka figurkowa gra skirmishowa o prostych, łatwych do przyswojenia zasadach. Z pewnością spodoba się początkującym graczom jak i bitewniakowym wyjadaczom, dla których będzie odskocznią od wielkich batalii Smile


#23: White-Tree.pl Author: Rakso Post Posted: Pt marca 29, 2013 09:08 AM
    ----
Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć wszystkim najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia i radości, smacznego jajka oraz oczywiście mokrego dyngusa.

Ponieważ święta to również czas spotkań w gronie rodziny to czy można go spędzić lepiej niż przy planszy ulubionej gry? Teraz z okazji świąt możecie ją u nas kupić jeszcze taniej! Wypowiadając w sklepie podczas zakupów hasło “Wesołego jajka” lub wpisując wesolegojajka jako kod rabatowy w sklepie internetowym otrzymacie 10% rabatu na dokonywane przez Was zakupy (5% w przypadku produktów Games Workshop). Promocja trwa do 1 kwietnia i dotyczy zakupów na kwotę powyżej 50 zł.Forum IndexHandel & Rozboje
<
1 2
Page 2 of 2