BRWIKON

All Posts
Forum IndexWydarzenia

#1: BRWIKON Author: M.T. , Location: Brwinów Post Posted: Śr May 16, 2012 06:27 PM
    ----
18 maja w Brwinowie rozpocznie się 3-dniowy Konwent Fantastyki i Gier Planszowych Brwikon. Konwent organizowany jest w tym mieście po raz pierwszy, jednak z pomocą przybyły organizacje i firmy jak np. Avangarda czy Rebel, dlatego Brwikon zapowiada się fantastycznie.

Brwikon to mnóstwo atrakcji tematycznych, np. konkursy wiedzy o Gwiezdnych Wojnach, Grze o Tron, superbohaterach czy twórczości Tolkiena; turnieje m.in. gier Carcassonne, Neuroshima Hex, Warhammer: Inwazja czy Osadnicy z Catanu. Odbędzie się u nas także Oficjalny Turniej Munchkina oraz turniej łuczniczy. Na konwencie nie zabraknie ciekawych prelekcji, prezentacji gier, zabaw w średniowiecznej wiosce, sesji RPG czy spotkań z pisarzami: Jakubem Ćwiekiem i Konradem Lewandowskim.

Pełen program można przeczytać już na oficjalnej stronie konwentu: www.brwikon.pl

#2: Re: BRWIKON Author: Dwalthrim , Location: Grodzisk. Maz Post Posted: Śr May 16, 2012 08:59 PM
    ----
Może zajrze na trochę w sobote na biku. Fajnie że cos sie dzieje u nas na wsi. Mam nadzieję że inicjatywa bedzie kontynuowana Jeśli Sigmar da to w przyszłym roku jak czas pozwoli instalujemy się tam z pokazem Mordki - daleko nie ma do przetransportowania blatu i paru makiet z Komo Wink

#3: Re: BRWIKON Author: mecenasik , Location: Warszawa Post Posted: Cz May 17, 2012 06:28 AM
    ----
szkoda, że tak późny news - zagranie w Munchkina to czysta przyjemność..plany nie pozwolą

mam nadzieje, że wydarzenie wypali bo program zacny

pzdr



Forum IndexWydarzenia
Page 1 of 1