[Tutorial] Zbuduj sobie Paint Station!

All Posts
Forum IndexWarsztatPoradniki...

#1: [Tutorial] Zbuduj sobie Paint Station! Author: Niedźwiedź Post Posted: Pt lut 15, 2013 12:18 PM
    ----
Niemal każdy malarz czy modelarz wcześniej czy później napotyka problem zawalonego materiałami/zaśmieconego stanowiska pracy na którym tłoczą się pomalowane/niepomalowane figurki. Jeszcze gorzej mają Ci, którzy malują „z doskoku” i nie mając swojego kącika przenoszą się z całym warsztatem to tu, to tam. Ile to razy kląłeś pod nosem, kiedy to musiałeś przenosić farby, figurki, pędzle i inne materiały przez co Twój czas na malowanie kurzył się w zastraszającym tempie? Najpewniejszą radą na tą bolączkę wydaje się być własne paint station. Jednak te oferowane przez Games Workshop są drogie. Zawsze pozostaje alternatywa w postaci rodzimych producentów, ale dlaczego nie spróbujesz zbudować paint station samemu? Pokażę swój patent, który można rozwinąć na wiele sposobów.

Tutorial znajdziecie TUTAJ. Enjoy!

Chcesz mieć pierwszy informacje na temat promocji w BattleBear, nowych projektów Zoo Art Studio czy też mieć dostęp jako pierwszy do wiadomości o najnowszych tutorialach? Polub nasz profil na Facebooku!

Ave!
Niedźwiedź
Last edited by Niedźwiedź on Pt lut 15, 2013 01:38 PM; edited 1 times in total

#2: [Tutorial] Zbuduj sobie Paint Station! Author: Izwor , Location: Wrocław Post Posted: Pt lut 15, 2013 12:39 PM
    ----
Dobry tutorial.
Myślałem, by sobie coś podobnego zrobić ale odstraszyła mnie wizja wycinania tych wszystkich dziur.
Bo o ile do tych na pędzle można wykorzystać wiertarkę, to to takie na farbki/kubeczki byłyby już bardzo ciężkie do wykonania.
Ogółem pomysł dobry, wykonanie solidne, może kiedyś się skuszę Smile

#3: [Tutorial] Zbuduj sobie Paint Station! Author: Niedźwiedź Post Posted: Pt lut 15, 2013 01:40 PM
    ----
Powiadam Wam - nie lękajcie się! Duże otwory doskonale się"wycina" cienkim wiertłem. Po prostu zakładasz w miarę cienkie wiertło i wycinasz niemal jak nożem (oczywiście piszę tutaj o spienionym PCV).

Ave!
NiedźwiedźForum IndexWarsztatPoradniki...
Page 1 of 1