[Dyskusja] Stół do gry...

All Posts
Forum IndexDyskusja ogólna [Warheim FS]

#1: [Dyskusja] Stół do gry... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pn May 20, 2013 06:44 PM
    ----
Zwracam się do szanownego państwa-draństwa grającego w Mordheim i/lub Warheim FS z kilkoma pytaniami i mam nadzieję, że poświęcicie chwilę na napisanie odpowiedzi Twisted Evil

Przymierzam się do nieco dokładniejszego opisania zasad przygotowania stołu do gry oraz zbudowania bardziej grywalnego, a nie tylko epicko wyglądającego miasta (choć jedno nie wyklucza drugiego) Wink Stąd też mam parę pytań.

1. Jakie jest wg was najlepsze zagęszczenie makiet na stole w przypadku rozgrywek w Mordheim, czy scenariuszy miejskich w Warheim FS? 50%? 60% 75%. Jakie są wasze doświadczenia? (Przy czym wiem, że różne w zależności od tego czy gra się kompanią nastawioną na walkę wręcz lub na strzelanie Wink ).

2. Jak waszym zdaniem powinny wyglądać makiety? Ile powinny mieć kondygnacji, jakie wymiary by były grywalne? Jak bardzo powinny być zniszczone?

3. Używacie kładek? Budujecie mosty? Używacie przeszkadzajek typu barykady, skrzynie czy beczki?

4. A jak widzielibyście stół w przypadku rozgrywek BTB (kilkoro z was zakończyło niedawno kampanię) lub scenariuszy wiejskich w Warheim FS? Co powinno znaleźć się na stole? Lasy? W jakiej postaci? Pojedynczych drzew, czy większych elementów podobnych do makiety lasu do GW? Wzgórza? Jeziora? Rzeki? Czy zastanawialiście się nad ewentualną budową traktu? A może wszystko, w jakich proporcjach?

Na razie tyle, mam nadzieję, że państwo-draństwo zechce podzielić się swoimi doświadczeniami Smile

Co by nie dublować dyskusji o ewentualną odpowiedź proszę TUTAJ.Forum IndexDyskusja ogólna [Warheim FS]
Page 1 of 1