[Turniej] Mordheim na Copernicon 2013

All Posts
Forum IndexWydarzenia [Mordheim]

#1: [Turniej] Mordheim na Copernicon 2013 Author: beszcza , Location: Chełmża Post Posted: Sb czerw 08, 2013 05:11 PM
    ----
Witam wszystkich
W wrześniu tego roku od 13 do 15 odbywać się będzie Copernicon czyli festiwal fantastyki oraz gier wszelakich... Uczestników czeka mnóstwo atrakcji. Najprawdopodobniej 14 września odbędzie się turniej Mordheim, który będę organizował. Zanim zdradzę więcej szczegółów chciałbym poznać waszą opinie oraz listę potencjalnie chętnych osób ponieważ muszę wiedzieć na ile osób przygotować turniej. Czekam na wasze komentarze!
www.copernicon.pl/

#2: Copernicon 2013 - Turniej Mordheim Author: Kapitan_Hak Post Posted: Sb czerw 08, 2013 07:33 PM
    ----
Zacna inicjatywa - bardzo cieszy mnie fakt, że można jeszcze liczyć na turnieje Mordheim w miastach innych niż Warszawa.

Od razu jednak napiszę, odnośnie terminu Coperniconu, że w tym czasie ze Skavenblight na 99% wyjeżdżamy na jesienny górski szlak, więc niestety raczej nie ma szans, byśmy się pojawili.

#3: Copernicon 2013 - Turniej Mordheim Author: Telchar , Location: Wawa Post Posted: Śr czerw 12, 2013 08:38 AM
    ----
Ja bym chętnie wpadł i trochę warszawiaków pewno też. Toruń jest w miarę blisko i jest fajny więc nie powinno być problemów z frekwencją.
Pytanie jest takie: ilu macie lokalnych graczy którzy potencjalnie przyjadą na turniej?

#4: Re: Copernicon 2013 - Turniej Mordheim Author: beszcza , Location: Chełmża Post Posted: Śr czerw 12, 2013 08:52 PM
    ----
od nas powiedzmy 3 do 5 Wink

#5: Re: Copernicon 2013 - Turniej Mordheim Author: Fleo , Location: Łódź Post Posted: Wt czerw 18, 2013 06:53 AM
    ----
Z chęcią odwiedzę rodzinne miasto i jednocześnie zagram w Mordheima. Mam następujące pytanie: czy gracze przyjeżdżający tylko na Mordheima, będą musieli płacić wejściówkę na Copernicon i na Mordheima, czy tylko jedną? Mam znajomych wśród organizatorów, ale nic nie słyszałam o turnieju.


Jeśli z Mortaiem nam nic nie wypadnie, to raczej wpadniemy Smile

#6: Re: Copernicon 2013 - Turniej Mordheim Author: beszcza , Location: Chełmża Post Posted: Wt czerw 18, 2013 08:15 PM
    ----
Bardzo mnie cieszy, że jednak jest jakieś zainteresowanie turniejem. Już z kolegą pracujemy nad scenariuszami. Co do wejściówek jeszcze nic nie wiem na ten temat ale obiecuję, że w tym temacie będę dawał info. May the Force be with you!

#7: Copernicon 2013 - Turniej Mordheim Author: wielebny_Rafael Post Posted: Wt czerw 18, 2013 09:20 PM
    ----
Za organizację bloku bitewniakowego zabierało się kilka osób i na przed biegach - wycofali swoje konie. Tak więc, będzie to znikome przedsięwzięcie. Na chwilę obecną w planie tak jak Beszcza piszę, turniej Mordheim no i bardzo wstępne rozmowy z HansemVonPeppone o próbie wystartowania Umbry Turris. W jakiej to się odbędzie formie - sam jeszcze nie wiem.

Sam Copernicon to nie Pyrkon, a blok bitewniakowy nawet do pięt nie dorośnie Mad Days .....
Z turniejami na konwentach jest zawsze ten sam problem, mało kto chce w nich brać udział bo interesuje ludzi tylko i wyłącznie - turniej a organizatorzy życzą sobie wykupywanie wejściówek jakby za cały konwent ...... będziemy starali się by tu nie miało to miejscaForum IndexWydarzenia [Mordheim]
Page 1 of 1