sprzedaję, kupujesz? Najchętniej Trójmiasto.

All Posts
Forum IndexHandel & Rozboje

#1: sprzedaję, kupujesz? Najchętniej Trójmiasto. Author: Gabriel_Daco Post Posted: Wt czerw 25, 2013 07:42 PM
    ----
Hej,
pozbywam się resztek moich figurek, generalnie nie chcę się bawić w wysyłkę więc w grę wchodzi tylko Trójmiasto, chyba że komuś bardzo zależy, ale musiałbym się najpierw wybrać na pocztę i wycenić, bo raz źle oceniłem koszt wysyłki i wyszło niezbyt zyskownie.

Na sprzedaż mam:

- 4x bull do Ogre Kingdom. Modele pomalowane TT, podstawki wysypane piaskiem, niestety uszkodzone dłonie i bronie lub ich brak. 15 złotych [sprzedane]
- 4x Wash GW, badab black, gryphonne sepia, baal red, asurmen blue, raz użyte, w dobrym stanie, pełne pojemniczki - bo raz używane. 20 złotych za cztery. Pojedynczo nie chcę mi się bawić.
- Marienburg Captain, ze strzelbą na plecach i tarczą. Niestety bez ręki, ale dowolna ręka od imperium ją zastąpi z powodzeniem. Niemalowany, niestety bez podstawki, ale może jakaś znajdę. 15 złotych
- makiety: ruiny wieży na górce - ze styroduru idealne do WFB i Mordheim i innych skirmischów, szafot z dwoma szubienicami, gips + drewno też świetnie pasują do wszystkich systemów fantasy, wielka świątynia chaosu. Taka wielka, że wejdą tam dwa oddziały 5x4 albo cztery maszyny na luzie. Ze dykty jakiejś witraż jest, zwalona wieża. Po 15 złotych, albo 30 za wszystkie trzy.

Jeżeli coś was interesuję to zrobię zdjęcia, przy wzięciu większej liczby rzeczy możemy rozmawiać o obniżce ceny Wink

Pozdrawiam
GDForum IndexHandel & Rozboje
Page 1 of 1