[Games Workshop] Rozpakuj pudełko...

All Posts
<
1 2
Forum IndexWarsztatRecenzje...

#16: [Games Workshop] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pt kwiet 27, 2018 10:36 PM
    ----
30 cm długości od młota na dziobie do latarni na rufie, 10 cm szerokości i 15 cm wysokości do szczytu złamanego masztu.

#17: Re: [Games Workshop] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Sb paźdź 20, 2018 12:21 PM
    ----
Zarbag’s Gitz od Games Workshop.

Większość z Was już pewnie widziała ten zestaw z każdej możliwej strony ale i ja nie mogłem sobie odmówić przyjemności prezentacji pudełka, bo to w końcu świetne modele są.

Dziś na łamach bloga DansE MacabrE mam dla szanownego państwa-draństwa wciąż świeżą recenzję zestawu Zarbag’s Gitz od Games Workshop.

Jeśli gracie w Warheim FS i jeszcze nie macie złożonych modeli Nocnych Goblinów, to zestaw Zarbag’s Gitz, jest bardzo dobrym wyborem. A wieloczęściowe modele Nocnych Goblinów oraz Squigów są kwintesencją żyjących pod ziemią Zielonoskórych i moim zdaniem jednymi z 'klimatyczniejszych' modeli GW od lat.

Jeśli nie jesteście zwolennikami okrągłych podstawek to nieco problemu może sprawić przeniesienie na kwadraty. Dedykowane okrągłe podstawki są w wersji scenicznej. Nie są to jednak trudności, których modelarz nie byłby w stanie pokonać.
#18: [Games Workshop] Rozpakuj pudełko... Author: Blumstein Post Posted: Pn paźdź 21, 2018 08:04 PM
    ----
Rzeczywiście rewelacyjne modele.

#19: [Games Workshop] Rozpakuj pudełko... Author: adrenalbooster Post Posted: Pn paźdź 21, 2018 09:06 PM
    ----
kocham tego fanatyka miłością szczerą i gorącą.

#20: [Games Workshop] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Cz lut 21, 2019 02:16 PM
    ----
Bad Moon Loonshrine od Games Workshop

Na łamach bloga DansE MacabrE rozpakuję dla Was pudełko z modelem Bad Moon Loonshrine.

To druga, obok Etheric Vortex: Gloomtide Shipwreck, makieta od Games Workshop do AoS, która znalazła się w mojej kolekcji.

Wypraski z częściami pozwalającymi na złożenie modelu otrzymałem zapakowane w solidne, kartonowe pudełko.

Ekipa z Games Workshop umieściła na każdej ze ścian pudła fotografie złożonego i pomalowanego elementu terenu więc przed zakupem można dokładnie obejrzeć model.

Z tyłu pudełka dodatkowo umieszczone zostały zbliżenia na detale modelu oraz wymieniono farby, użyte przez malarzy Games Workshop do pomalowania Bad Moon Loonshrine.

Wewnątrz oprócz dwóch solidnych wyprasek znajduje się także czarno-biała instrukcja, która dobrze prowadzi przez proces składania. Na ostatnich stronach znajdują się także zasady modelu, który dedykowany jest do AoS.

Jeśli chodzi o projekt, jakość wykonania i spasowanie elementów to są one na najwyższym poziomie, a ilość detali w jakie wyposażony jest model obiecuje dużo zabawy podczas malowania.

Mimo dużych rozmiarów ze sklejeniem modelu nie miałem żadnych problemów. Zaszpachlowałem tylko szczelinę powstałą wzdłuż łączenia lewej i prawej części modelu.

Bad Moon Loonshrine to solidny element terenu i na pewno warto rozważyć jego zakup w lokalnym sklepie gdzie cena powinna być niższa niż ta na stronie producenta.

A więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej producenta.
#21: Re: [Games Workshop] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pt marca 15, 2019 09:10 PM
    ----
Shattered Dominion Objectives od Games Workshop.

Dziś na łamach bloga DansE MacabrE rozpakuję dla Was pudełko z zestawem znaczników Shattered Dominion Objectives od Games Workshop.

Wypraski z częściami pozwalającymi na złożenie 7 znaczników otrzymałem zapakowane w solidne, kartonowe pudełko.

Ekipa z Games Workshop umieściła na froncie i tyle pudła fotografie złożonych i pomalowanych znaczników więc przed zakupem można dokładnie obejrzeć model.

Wewnątrz oprócz dwóch wyprasek znajduje się także czarno-biała instrukcja, która dobrze prowadzi przez proces składania. Na ostatnich stronach znajdują się także zasady znaczników, które są dedykowane do AoS.

Jakość wykonania i spasowanie elementów są na najwyższym poziomie, a ilość detali w jakie wyposażony jest model obiecuje dużo zabawy podczas malowania.

Shattered Dominion Objectives to ciekawy zestaw znaczników, które w trakcie rozgrywek Warheim FS z powodzeniem mogą zostać wykorzystane jako znaczniki kosztowności lub elementy terenu. Ja wykorzystałem podstawę znacznika Realmvault Key na którym umieściłem mechanizm Astromantów przedstawiający układ słoneczny w którym znajduje się Stary Świat.

A więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej producenta.#22: Re: [Games Workshop] Rozpakuj pudełko... Author: Dwalthrim , Location: Grodzisk. Maz Post Posted: Śr marca 20, 2019 10:27 AM
    ----
jedno zdjecie za dużo chyba...

#23: Re: [Games Workshop] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Śr marca 20, 2019 10:50 AM
    ----
Dwalthrim wrote:
jedno zdjecie za dużo chyba...
Nie za dużo. Na ostatnim zdjęciu...

Quote::
Ja wykorzystałem podstawę znacznika Realmvault Key na którym umieściłem mechanizm Astromantów przedstawiający układ słoneczny w którym znajduje się Stary Świat.Forum IndexWarsztatRecenzje...
<
1 2
Page 2 of 2