Very wild wild Orcs!

All Posts
Forum IndexTaktyki & Strategie [Warheim FS]

#1: Very wild wild Orcs! Author: Ghoul Post Posted: Cz list 07, 2013 11:55 AM
    ----
Cześć!

Od jakiegoś czasu gram w Warheim. Gra się świetnie, rozszerzony mordheim i cała masa nowych smaczków. Bardzo mi się podoba. Smile

Ale do rzeczy! Potrzebuje pomocy w taktyce, jak grać dzikimi orkami? Ostatnio dostaje niezłe wciry. Gram samymi Orkami: Szef, Szaman, 2xBig'Un , 6xOrków.

Magiczne tatuaże to fajny smaczek tak samo furia. Ale czego jeszcze potrzeba? Myśle nad pająkami gdyż ta armia nie posiada squig'ów ani fanatyków. Posiada za to inne ciekawe rzeczy. Więc co byście zmienili?

#2: Very wild wild Orcs! Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Cz list 07, 2013 07:40 PM
    ----
W kwestii taktyki nie będę ci radził, bo ta zależy od wielu czynników.

Natomiast w twojej drużynie z pewnością nie powinno zabraknąć leśnych goblinów. Nie są wybitnymi wojownikami, ale ich zadaniem jest łapanie pocisków wystrzelonych przez przeciwników oraz przejmowanie szarż. Troll także się przydaje. Co prawda jest głupim dużym celem, ale dość trudno go ubić a trzymany w zasięgu dowodzenia herszta całkiem nieźle sobie radzi.

#3: Very wild wild Orcs! Author: Areo Post Posted: Pn list 11, 2013 10:28 PM
    ----
U mnie Mekaniak i stopa na szamanie robią grę:).

#4: Re: Very wild wild Orcs! Author: Ghoul Post Posted: Śr list 20, 2013 11:50 AM
    ----
Ja się wściekam jak mam do czynienia ze szczurami klanu eshin. Szczury są niesamowicie szybkie i nie dam rady przechwycić znaczników itp skarbów gdyż one zrobią to wcześniej. ConfusedForum IndexTaktyki & Strategie [Warheim FS]
Page 1 of 1