Banda Lizardmen'ow, a BTB

All Posts
Forum IndexDodatki [Mordheim]

#1: Banda Lizardmen'ow, a BTB Author: Klefi Post Posted: Pn lut 02, 2014 01:25 PM
    ----
Czesc,

Czy w BTB jest możliwa do złożenia banda Lizaków?? Jak przeglądam objective'y to są tam Lizardmeni, ale nie moge ich znaleść rozpisanych w BTB.

#2: Banda Lizardmen'ow, a BTB Author: Dwalthrim , Location: Grodzisk. Maz Post Posted: Pn lut 02, 2014 04:00 PM
    ----
Pewnie są w objectivach głównie dla tego że jakis funfel autorów BTB grał tą bandą i z tego powodu umieścili ten zapis o Lizardmenach. W bandach Lizaków nie orientuje sie zupełnie wiec nie wiem, która z krązących po sieci jest najbardziej zbalansowana itd.
Ale Hak swego czasu wspominał, że ma jakieś tam doswiadczenia w zakresie Lizaków... Wink Razz Very Happy Gwizdze

#3: Banda Lizardmen'ow, a BTB Author: Kapitan_Hak Post Posted: Pn lut 02, 2014 05:33 PM
    ----
Zasady do Lizaków zostały opublikowane dawno temu w ramach suplementu Lustria, czyli stosownie do miejsca, gdzie zwyczajowo występują Very Happy .

Same zasady, o ile dobrze pamiętam (ale zastrzegam, że dawno do nich nie zaglądałem) nie tylko nie są przegięte, ale i wręcz sprawiają wrażenie słabawych. W dodatku część zasad, w stylu łażenie po dżungli, czy taplanie się w wodzie bez minusów, daje korzyści tej bandzie raczej tylko wewnątrz ich macierzystego settingu.

Pozostaje też kwestia czysto "backgroundowa", czyli: co jaszczuroludzie z Lustrii mieliby robić na pograniczach Cathay'u?

Tylko proszę, nie piszcie o magicznych portalach Gwizdze !

Na konkretne pytanie, czy można grać Lizakami w BTB, trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi... teoretycznie tak, ale praktycznie trochę tu pasują jak pięść do nosa, czyli nijak.

Poza tym granie nimi może się Tobie zwyczajnie nie opłacać z punktu widzenia zasad (są poza dżunglą - nie korzystasz z niektórych ich plusów). Czy masz figurki do lizaków (nie-proxy)?

Jak w ogóle na ew. lizaków w BTB zapatrywaliby się inni gracze?

#4: Banda Lizardmen'ow, a BTB Author: M.T. , Location: Brwinów Post Posted: Pn lut 02, 2014 07:09 PM
    ----
W BTB sami uczestnicy decydują, jakimi bandami chcą grać - oficjalnymi, nieoficjalnymi, eksperymentalnymi, z Khermi, Lustrii, Karak Azgal, itp.
Banda Norsmenów w BtB została praktycznie żywcem przeniesiona właśnie z Lustrii - stąd też dość dziwny zapis w niej o tym, że Norsemeni mają +2 do siły gdy wiosłują Razz

#5: Banda Lizardmen'ow, a BTB Author: Klefi Post Posted: Pn lut 02, 2014 08:28 PM
    ----
Ok, dzięki za informacje. Co do klimatu gry to może masz rację (ale magiczny portal jest bardzo prawdopodobny :])

#6: Banda Lizardmen'ow, a BTB Author: Staś Post Posted: Wt lut 04, 2014 11:40 AM
    ----
Lizaki w Cathaju mogą szukać jakiegoś zaginionego artefaktu lub moga być zwiadem z Wyspy Smoczych (dragon islands). Albo ale tu reszta musi się zgodzić moga być najemnymi obrońcami Cathay z objective Celestial protector. Najętymi właśnie na owych wyspach.Forum IndexDodatki [Mordheim]
Page 1 of 1