Skaven Clan Skryre

All Posts
Forum IndexHome Rules [Mordheim]

#1: Skaven Clan Skryre Author: Myszor , Location: Warszawa Post Posted: Pn marca 24, 2014 03:02 PM
    ----
chętnie przyłączyłbym się do grania we wtorki w SDK
mam prawie gotową bandę skavenów
niestety, jest to klan Skryre, a takiego nie ma w wyborze band w podręczniku
(tak, to Warheimowa banda Smile )

jakie są możliwości dodania własnej nieoficjalnej bandy?
czy jest jakaś Wysoka komisja w SDK, która mogłaby zatwierdzić mój ewentualny projekt takiej bandy do Mordheim, żeby mogła wziać udział w następnej kampanii w SDK lub zmierzć się w Waszymi bandami w jednostrzałowych potyczkach?

#2: Skaven Clan Skryre Author: Dwalthrim , Location: Grodzisk. Maz Post Posted: Pn marca 24, 2014 05:57 PM
    ----
Najlepiej, aby to pytanie padło w jednym z tematówna forum mazowieckim , gdzie większość osób grajacych w SDQ zagląda. Były zasady do klanu Skryre w settingu arabskim Relics_of_the_crusades i chyba te były najsensowniejsza bazą do kombinacji, aby je przystosować na potrzeby naszych rozgrywek. Wink

#3: Skaven Clan Skryre Author: Kapitan_Hak Post Posted: Pn marca 24, 2014 09:24 PM
    ----
Pozwoliłem sobie wydzielić temat o Skavenach z klanu Skryre - poprzedni, czyli dotyczący przekładu podręcznika w "uściśleniach" nie był do tego odpowiednim miejscem.

Ad rem, zapraszamy serdecznie do SDKu na cowtorkowe granie - właśnie kończymy powoli rozgrywać

Quote::
jakie są możliwości dodania własnej nieoficjalnej bandy?
czy jest jakaś Wysoka komisja w SDK, która mogłaby zatwierdzić mój ewentualny projekt takiej bandy do Mordheim, żeby mogła wziać udział w następnej kampanii w SDK lub zmierzć się w Waszymi bandami w jednostrzałowych potyczkach?

"Wysokiej komisji" czy czegoś w tym stylu raczej nie ma Razz - z reguły po prostu dogadujemy się między sobą w kwestiach wyboru zasad na zasadzie consensusu. Tak też wybieramy m.in. autorskie zasady (house rules), z których korzystamy, względnie dopuszczone nieoficjalne bandy.

Odnośnie Twojej propozycji polegającej na - o ile dobrze ją zrozumiałem - zaproponowaniu całkowicie własnych zasad bandy, którą będziesz grał (czyli klanu Skryre), byłaby to chyba pierwsza sytuacja tego typu, rzekłbym: precedensowa; niosąca za sobą pewne możliwości, ale również i ryzyka...

Jeżeli zaś chodzi o zestawy zasad do Skryre, które już istnieją, to jest ich - z tego, co dzisiaj na szybko wybadałem - co najmniej kilka, ale - przynajmniej na moje oko - każdemu z nich brakuje co najmniej "trochę" do perfekcji i trzeba by się nad nimi pochylić, przedyskutować i gruntownie przetestować. Mimo wszystko, może któryś z nich warto by potraktować jako punkt wyjścia?

Dodam przy okazji, że jesteś pierwszą osobą, która zgłosiła chęć zagrania tą bandą w SDKu - sytuacja jest zatem świeża i wymagająca przemyślenia. Tymczasem zapraszamy do SDKu choćby towarzysko, a jeszcze lepiej: na luźną bitwę (niekoniecznie Skryre) - zobaczysz nasze spotkania, może uda się coś ustalić w sprawie Twoich szczurów, inni klubowicze się wypowiedzą itp.

#4: Re: Skaven Clan Skryre Author: Myszor , Location: Warszawa Post Posted: Pn marca 24, 2014 10:09 PM
    ----
Dzięki za zaproszenie, niewykluczone, że skorzystam juz jutro (wtorek).
O ile ktokolwiek z Was będzie w ten wtorek?

Trochę się jeszcze gubię na tym forum/portalu(?), w chwili, kiedy padło zdanie o "forum mazowieckim" poczułem się jak dziewczynka we mgle. Mimo całej mojej przebiegłości nie dałem rady znaleźć tu czegoś takiego Smile - dzięki więc za wydzielenie tematu do osobnego wątku.

Pozdro i dajcie znać, czy będzie jutro w SDKu ktoś Wtajemniczony, kto mógłby mnie wprowadzić do Waszego Stowarzyszenia Wink

#5: Skaven Clan Skryre Author: duszy , Location: 100lica Post Posted: Pn marca 24, 2014 10:43 PM
    ----
Jesteś w filii mazowieckiej, powinieneś widzieć na samym dole, w forach regionalnych mazowieckie. Jak nie, to skrobnij do Dwalthrima.
Wrzuciłbyś zasady na których się bazowałeś łatwiej byłby o czymś myśleć SmileForum IndexHome Rules [Mordheim]
Page 1 of 1