[Otherworld miniatures] rozpakuj pudełko

All Posts
Forum IndexWarsztatRecenzje...

#1: [Otherworld miniatures] rozpakuj pudełko Author: duszy , Location: 100lica Post Posted: Cz kwiet 10, 2014 07:13 PM
    ----
Zakupiłem sobie Human female barbarian z Otherworld miniatures. Linia "Dungeon adventures", projektowana jako wzorowane na starszych rpg jak D&D itp. Ma sporo fajnych wzorów, więc skusiłem się na kupienie testowo jednego.
Model zapakowany w spory blister, w środku jedynie gąbka, figurka i podstawka ( chociaż kupowałem przez allegro, i sprzedawca wrzucił do środka jeszcze inne figsy, więc w oryginale może być coś więcej ).

Sam model dobrze odlany, żadnych braków czy nadlewów, niewielkie linie podziału, widoczne głównie na włóczni ( trochę przeczyściłem zanim sobie przypomniałem o zrobieniu zdjęć )


Detale ok, ozdóbki na ciuchach są tak drobne, że niestety średnio widoczne, może po pomalowaniu będą wyraźniejsze.
W porównaniu do modeli GW - wysokością podobna, przez statyczną pozę wydaje się minimalnie wyższa, jednak drobniejsza od GW, ze względu na to, że to kobieta może ujść - w porównaniu do witchek DE jest niewiele drobniejsza.

Ogólnie model fajny, może będę kupował kolejne z tej linii, choć już raczej bezpośrednio od producenta, sklep allegro, w którym kupowałem nie ma wszystkich wzorów.Forum IndexWarsztatRecenzje...
Page 1 of 1