[Tabletop-World] Rozpakuj pudełko...

All Posts
Forum IndexWarsztatRecenzje...

#1: [Tabletop-World] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pt May 09, 2014 01:48 AM
    ----
Groceries od Tabletop-World

Piątek, pora więc na recenzję zestawu Groceries od firmy Tabletop-World.

Stragany wraz z zestawem Supplies nabyłem równolegle z zestawem Food Supplies Basing Kit od REM, które zamierzam wykorzystać podczas budowy makiet, a większość znajdzie swe miejsce na bazarze.

Wracając jednak do sedna dzisiejszego wpisu. Zamówienie złożyłem 21 kwietnia, a przesyłka nadana kilka dni później w Chorwacji dotarła do mnie na początku tego tygodnia. Paczka zapakowana w tekturowe pudełko zawierała dwa owinięte gazetami blistry zawierające zestawy Groceries oraz Supplies.

Odlany w żółtej żywicy zestaw Groceries składa się z sześciu 'straganów' na które składają się stoły zastawione skrzynkami, beczkami i workami z rybami, owocami, warzywami i innymi produktami spożywczymi.

Jakość odlewów jest bardzo dobra, nie dostrzegłem śladów po pęcherzach powietrza. Rzeźba jest ostra, a detale wyraźne. Całość została zaprojektowana i wyrzeźbiona z pomysłem, elementy są różnorodne, a mimo to całość wygląda bardzo spójnie i naturalnie.
#2: Re: [Tabletop-World] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Sb May 17, 2014 03:23 AM
    ----
Supplies od Tabletop World

Z lekkim poślizgiem zapraszam do lektury recenzji zestawu Supplies od firmy Tabletop World.

Zestaw zapatrzenie podobnie jak recenzowane w zeszłym tygodniu stragany nabyłem równolegle z zestawem Food Supplies Basing Kit od REM, celem waloryzacji makiety bazaru do Warheim FS. Przy okazji na blogu, szanowne państwo-draństwo może obejrzeć zdjęcia ukończonego pierwszego elementu targowiska, jakim jest stojący w centru 'Pomnik Pięciu'.

Wracając jednak do sedna dzisiejszego wpisu. Jak już wspominałem w recenzji opublikowanej w zeszłym tygodniu zamówienie w Tabletop World złożyłem 21 kwietnia, a paczka wysłana kilka dni później Z Chorwacji dotarła do mnie na początku minionego tygodnia. Przesyłka została zapakowana tekturowe pudełko, a wewnątrz znajdowały się dwa owinięte gazetami blistry zawierające zestawy Groceries oraz prezentowany dzisiaj Supplies.

W skład złożonego z piętnastu elementów zestawu Supplies wchodzi dwukołowy wózek, skrzynki, worki, beczki oraz pakunki i wiadro. Elementy zostały odlane w żółtej żywicy, a podczas oględzin nie ujawniłem żadnych nadlewek czy śladów po pęcherzach powietrza. Rzeźba jest ostra, a detale wyraźne. Całość została zaprojektowana z pomysłem i razem z zestawem Groceries stanowi spójną całość.
Forum IndexWarsztatRecenzje...
Page 1 of 1