[Galeria] Khazadzi z Gór Krańca Świata

All Posts
<
1 2 3
>
Forum IndexGaleria - Figurki

#16: [Galeria] Khazadzi z Gór Krańca Świata Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Cz lip 03, 2014 01:57 PM
    ----
Urzekł ale mniej. Podoba mi się ten model, żeby nie było wątpliwości. Smile Zdjęcia wrzucę później jak siądę do komputera bo na telefonie to za dużo roboty.

#17: [Galeria] Khazadzi z Gór Krańca Świata Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Cz lip 03, 2014 04:05 PM
    ----
TUTAJ masz różne zdjęcia żyrokopterów.

#18: [Galeria] Khazadzi z Gór Krańca Świata Author: pan_sarin Post Posted: Cz lip 10, 2014 10:25 AM
    ----
A które z nich są dostępne gdziekolwiek ?;] Jako że niedawno rozpoczęta zabawa w Warheima to moja pierwsza styczność z grami bitewnymi mam słabe obycie w tym gdzie szukać figurek (narazie allegro, reapersmini i chyba tyle ;])

#19: [Galeria] Khazadzi z Gór Krańca Świata Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Cz lip 10, 2014 10:37 AM
    ----
Stare wzory to jedynie na Allegro, albo od innych forumowiczów.

A jeśli chodzi o modele z GW to ja kupuję na vanaheim.pl.

#20: Re: [Galeria] Khazadzi z Gór Krańca Świata Author: duszy , Location: 100lica Post Posted: Cz lip 10, 2014 10:55 AM
    ----
quidamcorvus wrote:
Stare wzory to jedynie na Allegro, albo od innych forumowiczów.
ebay często lepszy, czasem da się upolować w naprawdę niezłych cenach, a przy zakupach z UE koszt i czas wysyłki nie jest dużym problemem.

#21: [Galeria] Khazadzi z Gór Krańca Świata Author: pan_sarin Post Posted: Cz lip 10, 2014 01:12 PM
    ----
a jak jest żyrokopter po niemiecku ?;D

#22: [Galeria] Khazadzi z Gór Krańca Świata Author: duszy , Location: 100lica Post Posted: Cz lip 10, 2014 01:55 PM
    ----
gyrokopter - wchodzisz na stronę gw, zmieniasz język na podłą, szwabską mowę i masz tłumaczenie wszystkich nazw Wink

#23: Re: [Galeria] Khazadzi z Gór Krańca Świata Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pt lip 11, 2014 05:20 AM
    ----
Dziś mam dla was kolejne pomalowane modele Khazadów z Gór Krańca Świata. To druga kompania Krasnoludów do Warheim FS w mojej kolekcji - zdjęcia pierwszej drużyny znajdziecie TUTAJ.

Prezentowane poniżej modele Wojownika Klanowego, Górnika i Kusznika to figurki od Games Workshop. Z kolei podstawki, na których stoją modele to wyrób Scibor MM.

#24: Re: [Galeria] Khazadzi z Gór Krańca Świata Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Sb lip 19, 2014 04:39 AM
    ----
Dziś mam dla was kolejne pomalowane modele Khazadów z Gór Krańca Świata. To druga kompania Krasnoludów do Warheim FS w mojej kolekcji - zdjęcia pierwszej drużyny znajdziecie TUTAJ.

Prezentowane poniżej modele Wojownika Klanowego, Górnika i Kusznika to figurki od Games Workshop. Z kolei podstawki, na których stoją modele to wyrób Scibor MM.


#25: [Galeria] Khazadzi z Gór Krańca Świata Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Wt lip 22, 2014 11:04 PM
    ----
W tym tygodniu raczej nie znajdę czasu na malowanie figurek ale podczas fotografowania prezentowanych ostatnio modeli zrobiłem zdjęcia krasnoludzkich stronników pogrupowanych w oddziały Wojowników Klanowych, w tym Chorążego i Sygnalistę, Strzelców oraz Górników i Trollobójców, które to możecie obejrzeć poniżej.

Gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa jeszcze nie wiedział, to figurki Wojownika Klanowego, Górnika i Kusznika wyprodukowane zostały przez Games Workshop. Z kolei podstawki, na których stoją modele to wyrób Scibor MM.


#26: [Galeria] Khazadzi z Gór Krańca Świata Author: drachu , Location: Gdańsk Post Posted: Cz lip 31, 2014 08:34 AM
    ----
Hej!
Ostatnio nieczęsto znajduję czas na figurki - wiecie jak to jest, dzieci i figurki to złe połączenie (no chyba, że mieszkacie w domu i macie specjalne pomieszczenie na malowanie, wtedy git. Jednakowoż ze mnie kawał blokersa). I pozostało mi tylko gapienie się na prace innych.

I wiesz - banda kraśków jest super. Jednakże zaintrygowało mnie co innego. Na pierwszej stronie tematu dałeś zdjęcie z posągami w tle. Jakimi farbami robiłeś ten metal i jak robiłeś sniedź/patynę (no tą niebiesko-zieloną "rdzę")

#27: [Galeria] Khazadzi z Gór Krańca Świata Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Cz lip 31, 2014 09:24 AM
    ----
Dzięki.

Pomnik pomalowałem nowymi farbami od GW: Screaming Bell, Brass Scorpion oraz Runefang Steel. Śniedź to Nihilakh Oxide.

#28: Re: [Galeria] Khazadzi z Gór Krańca Świata Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Śr sierp 06, 2014 07:03 AM
    ----
Skończyłem malować model Żyrokoptera, a właściwie lekko skonwertowanego Żyrobombowca od Games Workshop do mojej kompanii Khazadów z Gór Krańca Świata.

W takiej wersji ta figurka nawet mi się podoba. Podczas malowania użyłem chemii od AK Interactive w celu zrobienia zacieków i zadrapań. Chciałem, żeby po maszynie było widać, że pilot stoczył niejeden pojedynek. Wyszło jak wyszło, nie ze wszystkiego jestem zadowolony.

A, podstawka na której stoi model to wyrób Scibor MM.


#29: Re: [Galeria] Khazadzi z Gór Krańca Świata Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Cz sierp 14, 2014 01:27 AM
    ----
Jeśli chcesz ufać to Stali i Skale
Jedynie na nich zbudujesz trwale
Naucz swe dzieci, naucz swe syny
Nie ufaj Elfom zabijaj Gobliny

Tradycja i Pamięć to nasza droga
Na której wrogów czeka kara sroga
Uczymy swe dzieci, uczymy swe syny
Nie ufaj Elfom zabijaj Gobliny

- stara krasnoludzka kołysanka

Nieco ponad kwartał zajęło mi malowanie kompanii Khazadów z Gór Krańca Świata do skirmiszowej gry bitewnej Warheim FS.

Tym razem modele Krasnoludów to w całości plastikowe figurki od Games Workshop, które osadziłem na scenicznych podstawkach od Scibor MM.

Kowal Run to oryginalny model od GW, któremu dokleiłem tarczę na plecach. Z kolei pozostali bohaterowie, czyli Tan, Długobrody i Łamacz Żelaza to figurki złożone z bitsów pochodzących z zestawów Longbeards oraz Ironbreakers.

Niestety zdjęcia nie wyszły mi najlepiej i póki co nie wiem, czy wynika to z faktu znacznej ilości farby metalicznej na figurkach, czy ustawień aparatu i monitora. Na razie jednak szanowne państwo-draństwo musi mi wybaczyć, w niedalekiej przyszłości zapewne opublikują lepsze zdjęcia.

A na razie pozostała mi do zrobienia diorama na której umieszczę pomalowane już modele.#30: Re: [Galeria] Khazadzi z Gór Krańca Świata Author: Dwalthrim , Location: Grodzisk. Maz Post Posted: Cz sierp 14, 2014 10:49 AM
    ----
Fajna i klimatyczna ekipa Brawo
Miejscami tylko ciut za dużo krwi na broni jak dla mnie WinkForum IndexGaleria - Figurki
<
1 2 3
>
Page 2 of 3