paragrafówka.pl - gry paragrafowe on-line

All Posts
Forum IndexInne systemy

#1: paragrafówka.pl - gry paragrafowe on-line Author: paragrafowka Post Posted: Pn paźdź 13, 2014 01:17 PM
    ----
Witam!

Chciałbym tutaj zareklamować swój projekt, nad którym pracuję od paru miesięcy. Część z Was pewnie wie czym są gry paragrafowe (paragrafówki, fantasolo), ale dla tych, którzy nie wiedzą, przytoczę:

Quote::
Gry paragrafowe, to połączenie książek (fantasy, historycznych i innych) z grami RPG. Dzięki nim możemy wcielić się w bohaterów przeróżnych opowiadań, mając przy tym możliwość decydowania o ich losach. Tradycyjne fantasolo wydawane były w postaci książek, a stan statystyk oraz przedmiotów zapisywany był ołówkiem na karcie postaci.

Jedną z pierwszych gier paragrafowych na polskim rynku był Dreszcz Jacka Ciesielskiego (rok 1987), po niej były następne. Obecnie jedynym poważnym źródłem gier paragrafowych jest ekipa magazynu Masz Wybór (masz-wybor.com.pl). Na stronie magazynu można znaleźć książki darmowe i charytatywne (w wersjach pdf, epub).

Za pozwoleniem autorów (tych, do których udało mi się dotrzeć) wprowadziłem kilka gier na swój serwis. Teraz można w nie zagrać nie dbając o ołówek, kości do gry czy kartę postaci.

Zapraszam do wypróbowania na paragrafówka.pl.

Serwis dopiero powstaje i wciąż jest dopracowywany (niestety tylko ja się tym zajmuję), wszelkie uwagi (nawet jeśli chodzi o literówki w scenariuszach) są mile widziane. Najłatwiej będzie na profilu fb.com/paragrafowka

Pozdrawiam!

#2: paragrafówka.pl - gry paragrafowe on-line Author: softiron , Location: Katowice Post Posted: Pn paźdź 13, 2014 02:31 PM
    ----
poniewaz fb nie uzywam to pisze tutaj...
nie mozna sie zarejestrowac?
cokolwik nie wpisze to jest już w uzyciu Smile
bez rejestracji nie ma linka do scenariusza?

#3: paragrafówka.pl - gry paragrafowe on-line Author: paragrafowka Post Posted: Pn paźdź 13, 2014 07:12 PM
    ----
Wszystko działa jak należy.
Uwidoczniłem informację o mailu WinkForum IndexInne systemy
Page 1 of 1