Marienburg

All Posts
Forum IndexTaktyki & Strategie [Warheim FS]

#1: Marienburg Author: wujass Post Posted: Pn paźdź 19, 2014 02:51 PM
    ----
Testuje obecnie dzialanie tej bandy wg wszystkich errat.

Bandę wystawiam w maksymalnej możliwej liczebności w tym zawsze 5 żołnierzy okrętowych. Bohaterowie dostają miecz i ciężki pancerz tarczę i/lub pistolet pojedynkowy(w późniejszym czasie chce zrobić z nich kawalerię) natomiast cała piechota otrzymuje harpuny oraz hełm.

Dopóki nikt nie stosuje dużych ilości garłaczy czy zmasowanej ilosci czarów obszarowych zasada sprawdza się świetnie.

Zwykli wojownicy z z siłą 4 asf ,oraz żolnierze z 4ws 4S i asf z zdolnością sfora spisuja się świetnie zarówno w ataku jak i obronie. W rozwójkach bandy wielce ważna jest inicjatywa(z tego powodu brak pancerzy)jak i boostowanie w miarę możliwości tej statystyki. Dzieki tej erracie Inicjatywa stała się naprawdę ważna statystyką !

Banda sprawowała sie świetnie w z bandami WW jak i US (choć z elfami bywa trudno z powodów inicjatywy i łuków) z powodu wielkiej ilości ataków i statystycznie częstych krytykach broni drzewcowej.


Dodam ,że czarownik jest o wiele efektywniejszy od kapłana ze względu na możliwość wyposażenia w pistolety pojedynkowe(szybciej przez to awansował) oraz większą szansę na czary +1 do ataku/zwiększenie pancerza/blokowanie strzał co przy takiej ilości pamperków ma przeogromne znaczenie.Forum IndexTaktyki & Strategie [Warheim FS]
Page 1 of 1