[Kromlech] Rozpakuj pudełko...

All Posts

1 2
>
Forum IndexWarsztatRecenzje...

#1: [Kromlech] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pt stycz 22, 2016 10:23 PM
    ----
Spis treści:
- Birds
- Chaos Legionary Small Banners
- Gnaws
- Gobbosa Blakk Eye with Gnawer
- Goblin Pirates Command Group
- Goblin Pirates Deck Cannon
- Goblin Pirates Salty Dogs
- Guardsmen Backpacks
- Imperial Highlanders Backpacks
- Kri'tho'ann - Herald of Pain
- Legionary Small Banners
- Militia Backpacks & Pouches
- Morbid Beast Araneaeman
- Morbid Spawn
- Tree stumps

Kromlech - Gobbosa Blakk Eye with Gnawer

Dzisiaj mam dla was relację z rozpakowania pudełka z modelem Gobbosa Blakk Eye with Gnawer od Kromlech. Zielonoskóry wraz z towarzyszącym mu zwierzęciem są członkami załogi niesławnego statku Rotting Octopus, a w przyszłości szanowne państwo-draństwo będzie miało okazję poznać kamratów Gobbosa Blakk Eye.

Figurki zapakowane zostały w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazły się dwa odlane w całości żywiczne modele oraz dwie kwadratowe podstawki, a także ulotka z informacjami w kilku językach. Nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia.

Gobbosa Blakk Eye with Gnawer to wyrzeźbiony z pomysłem oraz pełny ciekawych szczegółów model. Detale są ostre i wyraźne, a model odziany w kapitańską czapkę z rozgwiazdą oraz posiadający liczne atrybuty dowódcy z pewnością będzie się wyróżniał wśród swych zielonoskórych kamratów.

Model Gobbosa Blakk Eye with Gnawer ma dla mnie jeszcze jedną zaletę, mianowicie został wyrzeźbiony ręcznie bez użycia komputera i dobrze wpisuje się w stylistykę figurek zielonoskórych sprzedawanych przez innych producentów. Przyglądając się modelowi widać drobne niedoskonałości - na przykład na widocznych na ostatnim zdjęciu mankietach rękawa, czy okuciach pistoletów, które nie zawsze trzymają prostą, co potwierdza sposób wykonania modelu.

Model na chwilę obecną z powodzeniem można wykorzystać jako członka jednej z kompanii zielonoskórych w Warheim FS, natomiast w przyszłości pojawią się osobne zasady dla drużyny zielonoskórych piratów przemierzających rzeki i morza Starego Świata.Last edited by quidamcorvus on Pn list 25, 2018 08:43 PM; edited 15 time in total

#2: [Kromlech] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pt lut 19, 2016 11:27 PM
    ----
Kromlech - Goblin Pirates Command Group

Dzisiaj mam dla was relację z rozpakowania pudełka z modelem Goblin Pirates Command Group od Kromlech. Zielonoskórzy są członkami załogi niesławnego statku Rotting Octopus, którym dowodzi prezentowany kilka tygodni temu model Gobbosa Blakk Eye.

Figurki zapakowane zostały w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazły się trzy odlane w szarej żywicy modele oraz trzy kwadratowe podstawki, a także ulotka z informacjami w kilku językach. Nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia.

Goblin Pirates Command Group to wyrzeźbione z pomysłem oraz pełne ciekawych szczegółów modele. Detale są ostre i wyraźne, a modele odziane na marynarską modłę prezentują się bardzo piracko. Całości obrazu dopełniają drewniana noga, hak, czy zrobiony z miotły sztandar.

Zestaw Goblin Pirates Command Group dobrze wpisuje się w stylistykę figurek zielonoskórych sprzedawanych przez innych producentów. Modele na chwilę obecną z powodzeniem można wykorzystać jako Chorążego i Sygnalistę jednej z kompanii Zielonoskórych w Warheim FS, natomiast już niedługo pojawią się osobne zasady dla Załogi Zielonoskórych Kaprów przemierzających rzeki i morza Starego Świata.
#3: Re: [Kromlech] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Cz marca 17, 2016 01:45 AM
    ----
Kromlech - Goblin Pirates Salty Dogs

Dzisiaj mam dla was relację z rozpakowania pudełka z modelem Goblin Pirates Salty Dogs od Kromlech. Zielonoskórzy są członkami załogi niesławnego statku Rotting Octopus, którym dowodzi prezentowany kilka tygodni temu model Gobbosa Blakk Eye.

Figurki zapakowane zostały w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazło się pięć odlanych w szarej żywicy modeli oraz pięć kwadratowych podstawek, a także ulotka z informacjami w kilku językach. Nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia.

Goblin Pirates Salty Dogs to wyrzeźbione z pomysłem oraz pełne ciekawych szczegółów modele. Detale są ostre i wyraźne, a modele odziane na marynarską modłę prezentują się bardzo piracko. Całości obrazu dopełniają groteskowe pyski Goblinów oraz broń prochowa!

Zestaw Goblin Pirates Salty Dogs dobrze wpisuje się w stylistykę figurek zielonoskórych sprzedawanych przez innych producentów. Modele na chwilę obecną z powodzeniem można wykorzystać jako członków Załogi Zielonoskórych Kaprów przemierzających rzeki i morza Starego Świata.


#4: Re: [Kromlech] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Cz May 05, 2016 09:53 PM
    ----
Kromlech - Goblin Pirates Deck Cannon

Dzisiaj mam dla was relację z rozpakowania pudełka z modelem Goblin Pirates Deck Cannon od Kromlech. Zielonoskórzy są członkami załogi niesławnego statku Rotting Octopus, którym dowodzi prezentowany kilka tygodni temu model Gobbosa Blakk Eye.

Figurki zapakowane zostały w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazły się dwie figurki Goblinów oraz złożony z dwóch części model działa, a także trzy kwadratowe podstawki i ulotka z informacjami w kilku językach. Nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia.

Goblin Pirates Deck Cannon to wyrzeźbione z pomysłem oraz pełne ciekawych szczegółów modele. Detale są ostre i wyraźne, a modele odziane na marynarską modłę prezentują się bardzo piracko. Całości obrazu dopełniają groteskowe pyski Goblinów oraz armata!

Zestaw Goblin Pirates Deck Cannon dobrze wpisuje się w stylistykę figurek zielonoskórych sprzedawanych przez innych producentów. Modele na chwilę obecną z powodzeniem można wykorzystać jako członków Załogi Zielonoskórych Kaprów przemierzających rzeki i morza Starego Świata.
#5: Re: [Kromlech] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Śr czerw 15, 2016 10:31 PM
    ----
Kromlech - Gnaws

Dzisiaj mam dla was relację z rozpakowania pudełka z modelem Gnaws od Kromlech.

Figurki zapakowane zostały w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazły się trzy modele, a także trzy kwadratowe podstawki i ulotka z informacjami w kilku językach. Nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia.

Miłośnicy uniwersum Warhammer Fantasy z łatwością rozpoznają w Gnawsach nieco większe Squigi. Detale są ostre i wyraźne, a całości obrazu dopełniają groteskowe, wypełnione zębami pyski stworów!

Zestaw Gnaws był jedną z nagród, które można było wygrać podczas turnieju Warheim FS - Śmiech Mrocznych Bogów! który odbył się 11 czerwca 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

#6: Re: [Kromlech] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pt sierp 05, 2016 09:46 AM
    ----
Kromlech - Morbid Beast Araneaeman

Dzisiaj mam dla was relację z rozpakowania pudełka z modelem Morbid Beast Araneaeman od Kromlech.

Figurka zapakowana została w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazły się masywny korpus oraz głowa i nogi stwora, a także ulotka z informacjami w kilku językach. Nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia.

W grach osadzonych w uniwersum Warhammer, takich jak na przykład Warheim FS model Morbid Beast Araneaeman z powodzeniem można wykorzystać jako Pomiot Chaosu. Detale są ostre i wyraźne, a całości obrazu dopełnia bluźniercze oblicze stwora.

Zestaw Morbid Beast Araneaeman był jedną z nagród, które można było wygrać podczas turnieju Warheim FS - Śmiech Mrocznych Bogów! który odbył się 11 czerwca 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

#7: Re: [Kromlech] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pt wrz 23, 2016 11:39 AM
    ----
Kromlech - Kri'tho'ann - Herald of Pain

Zapraszam szanowne państwo-draństwo do zapoznania się z relacją z rozpakowania pudełka z modelem Kri'tho'ann - Herald of Pain od Kromlech.

Figurki zapakowana została w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w trzech częściach model, a także ulotka z informacjami w kilku językach. W trakcie transportu niezabezpieczonego gąbką modelu złamało się ostrze glewi, którego nie widać na zdjęciach. Nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia.

Miłośnicy uniwersum Warhammer bez trudu rozpoznają, że Kri'tho'ann - Herald of Pain wyrzeźbiony został w stylistyce nawiązującej do Slaanesha, Pana Nieprawych Przyjemności, jednego z Bogów Chaosu i z powodzeniem może pełnić rolę Wojownika Chaosu naznaczonego Piętnem Slaanesha. Co zresztą potwierdzają namalowane na figurce symbole do złudzenia przypominające Znak Księcia Chaosu oraz przydomek Herald of Pain.

Zestaw Kri'tho'ann - Herald of Pain był jedną z nagród, które można było wygrać podczas turnieju Warheim FS - Śmiech Mrocznych Bogów! który odbył się 11 czerwca 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.


#8: Re: [Kromlech] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pt grud 02, 2016 05:13 PM
    ----
Kromlech - Morbid Spawn

Zapraszam szanowne państwo-draństwo do zapoznania się z relacją z rozpakowania pudełka z modelem Morbid Spawn od Kromlech.

Figurki zapakowana została w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w czterech częściach model, a także ulotka z informacjami w kilku językach.

Model Morbid Spawn w uniwersum Warhammer z powodzeniem może pełnić rolę Pomiotu Chaosu. Rzeźba modelu jest wyraźna, a sam model wystarczająco plugawy i bluźnierczy.

Zestaw Morbid Spawn był jedną z nagród, które można było wygrać podczas turnieju Warheim FS - Śmiech Mrocznych Bogów! który odbył się 11 czerwca 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.#9: Re: [Kromlech] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pt lut 10, 2017 08:46 PM
    ----
Kromlech - Birds

Piątek, pora więc na kolejną relację z rozpakowania pudełka z zestawem modeli Birds od Kromlech.

Figurki zapakowane zostały w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazło się sześć odlanych w całości modeli ptaków, a także ulotka z informacjami w kilku językach. Modele mierzą od 15 do 20 mm. Linie podziału formy oraz błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia, nieco więcej czasu trzeba będzie poświęcić na usunięcie pozostałości po kanałach doprowadzających żywicę do formy.

Modele ptaków z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji zarówno podstawek pod figurki jak i makiet czy dioram.

Zestaw Birds był jedną z nagród, które można było wygrać podczas turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych który odbył się 21 stycznia 2017 roku w Katowicach w Innym Wymiarze.

#10: Re: [Kromlech] Rozpakuj pudełko... Author: Dwalthrim , Location: Grodzisk. Maz Post Posted: Sb lut 11, 2017 09:47 AM
    ----
Fajne, ale przydałoby się większe urozmaicenie. Jakis orzeł czy inny drapieżny, sowa/puchacz etc.

#11: Re: [Kromlech] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Sb lut 11, 2017 09:51 AM
    ----
Dwalthrim wrote:
Fajne, ale przydałoby się większe urozmaicenie. Jakis orzeł czy inny drapieżny, sowa/puchacz etc.
Póki co wyboru dużego nie ma, jest jeszcze zestaw Birds of Prey.Sporo zwierzaków mają za to na war-bases.co.uk.

#12: Re: [Kromlech] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Cz May 11, 2017 08:45 AM
    ----
Tree stumps od Kromlech

Jutro piątek, pora więc na kolejną relację z rozpakowania pudełka z zestawem modeli Tree stumps od Kromlech.

Elementy zapakowane zostały w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazło się jedenaście odlanych w całości pni drzew, a także ulotka z informacjami w kilku językach. Linie podziału formy oraz błony pozostałe po odlewie są łatwe do usunięcia.

Modele pni drzew z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji zarówno podstawek pod figurki jak i makiet czy dioram.

Zestaw Tree stumps był jedną z nagród, które można było wygrać podczas turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych który odbył się 21 stycznia 2017 roku w Katowicach w Innym Wymiarze.#13: Re: [Kromlech] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Śr sierp 23, 2017 08:18 PM
    ----
Imperial Highlanders Backpacks od Kromlech

Zapraszam na kolejną recenzję zestawu od Kromlech.

Elementy zestawu Imperial Highlanders Backpacks zapakowane zostały w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazły się dwie wypraski z pięcioma wzorami plecaków, a także ulotka z informacjami w kilku językach. Linie podziału formy oraz błony pozostałe po odlewie są łatwe do usunięcia.

Zestaw Imperial Highlanders Backpacks z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji zarówno figurek przedstawiających żołnierzy, zarówno tych z przyszłości jak i współczesnych, a po usunięciu lub przerobieniu granatów także do modeli historycznych lub fantasy.

Zestaw Imperial Highlanders Backpacks jest jedną z nagród, którą będzie można wygrać w turnieju Warheim FS - Mitterherbst.

img]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/923/L5irXe.jpg[/img]


Last edited by quidamcorvus on Pt grud 08, 2017 01:05 PM; edited 2 time in total

#14: [Kromlech] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pt grud 08, 2017 01:04 PM
    ----
Guardsmen Backpacks od Kromlech

Zapraszam na kolejną recenzję zestawu od Kromlech.

Elementy zestawu Guardsmen Backpacks zapakowane zostały w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazły się dwie wypraski z pięcioma wzorami plecaków, a także ulotka z informacjami w kilku językach. Linie podziału formy oraz błony pozostałe po odlewie są łatwe do usunięcia.

Zestaw Guardsmen Backpacks z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji zarówno figurek przedstawiających żołnierzy, zarówno tych z przyszłości jak i współczesnych, a po drobnych konwersjach także do modeli historycznych lub fantasy.

Zestaw Guardsmen Backpacks jest jedną z nagród, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Mitterherbst.

#15: Re: [Kromlech] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Cz May 03, 2018 01:26 PM
    ----
Militia Backpacks & Pouches od Kromlech

Zapraszam na kolejną recenzję zestawu od Kromlech.

Zestaw Militia Backpacks and Pouches zapakowany został w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazły się wypraski, a także ulotka z informacjami w kilku językach.

Linie podziału formy oraz błony pozostałe po odlewie są łatwe do usunięcia.

Zestaw składa się z 38 elementów w 19 różnych wzorach i z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji zarówno figurek przedstawiających żołnierzy, zarówno tych z przyszłości jak i współczesnych, a po drobnych konwersjach także do modeli historycznych lub fantasy.

Zestaw Militia Backpacks and Pouches był jedną z nagród od Kromlech, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS.

Więcej informacji na temat produktu znajdziecie na stronie Kromlech.Forum IndexWarsztatRecenzje...

1 2
>
Page 1 of 2