Coś się kończy, coś zaczyna...

All Posts
Forum IndexBery & bojki

#1: Coś się kończy, coś zaczyna... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Cz marca 31, 2016 11:47 PM
    ----
Witam serdecznie szanowne państwo-draństwo!

Blisko 7 lat temu w listopadzie, zainspirowany blogiem Hakostwo, opublikowałem pierwszy wpis na łamach Danse Macabre. Do tej pory takich wpisów pojawiło się ponad 1700.

2009 rok był rokiem szczególnym, rezygnacja z prowadzenia Warhammer Fantasy Roleplay oraz przeprowadzka do nowego miasta, nowa praca, nowy początek i nowe hobby. Choć przez te 7 lat w życiu układało się różnie to figurki, Warheim FS i blog Danse Macabre towarzyszyły mi od tamtej pory nieustannie.

Ale dziś mamy już rok 2016, jak się okazuje również szczególny w moim życiu. Kolejna przeprowadzka, zmiana stanowiska służbowego, rodzina...

Zauważyliście zapewne, że na blogu pojawiło się w tym kwartale niewiele postów związanych z malowaniem figurek i makiet? Wynika to z faktu, iż praca i rodzina zajmują mi coraz więcej czasu, a do malowania zasiadam od wielkiego dzwonu.

Dlatego też kilka tygodni temu podjąłem decyzję o pewnych zmianach, które zamierzam wprowadzić w swoim życiu.

Pierwsza to przekazanie Danse Macabre, Warheim FS i Azylium w ręce Pepe i Sister of Mercy. Gra WFS jest już na tyle rozwiniętym projektem, że nowi redaktorzy z pewnością sobie poradzą.

Co do figurek, które posiadam to najprawdopodobniej wystawię je na sprzedaż na eBay. A za zarobione pieniądze kupię sobie w końcu porządnego peceta, a może i jaką konsolę.

Hanią dorasta to może w końcu nadrobię zaległości, a gier komputerowych, w tym osadzonych w uniwersum Warhammer Fantasy i 40k jest przecież sporo.

Podobnie planuje zrobić z grami planszowymi oraz książkami i komiksami. Wreszcie będę miał na to czas.

Nie zamierzam jednak znikąć z sieci. Wraz z Maniexem, Koyothem i Żółtym założyliśmy jakiś czas temu blog K6, który poświęcony będzie właśnie grom planszowym, komputerowym, książkom i komiksom. Media te wymagają znacznie mniej czasu, dostarczają równie dużo frajdy co bitewniaki, które do tej pory zajmowały mi wolny czas.

Dlatego też zachęcam was do aktywnego obserwowania bloga K6.

Do przeczytania.

#2: Coś się kończy, coś zaczyna... Author: aniollech , Location: Warszawa Post Posted: Pt kwiet 01, 2016 04:41 AM
    ----
To Twoje nowe zaczynanie to moja nisza, więc oko cieszy!
Już rok prawie próbuję wystartować z moją szaloną, genialną i pyszną planszówkową działalnością,
i choć jak na razie panuje tam jedynie śmierć z filcu serdecznie zapraszam do siebie (www.potiwor.pl)

#3: Coś się kończy, coś zaczyna... Author: Pepe , Location: Kęty Post Posted: Pt kwiet 01, 2016 06:41 AM
    ----
Będzie nam Ciebie brakowało.
Ale dla reszty jest pocieszenie, teraz JA razem z SoM będziemy się zajmowali Warheim FS. Dostałem, że tak to ujmę manuskrypt z błogosławieństwem od QC więc od dzisiaj to ja przeginam zasady :DDDD

#4: Coś się kończy, coś zaczyna... Author: Krnabrny Post Posted: Pt kwiet 01, 2016 08:38 AM
    ----
Szkoda QC. Szkoda.

Trzeba zatem nowego orga do turnieju wyłonić. Mam nadzieje że turniej zatem z nami zagrasz ? Tak na odchodne ?

#5: Re: Coś się kończy, coś zaczyna... Author: kozAa Post Posted: Pt kwiet 01, 2016 08:53 AM
    ----
a może to prima aprilis ? Very Happy

#6: Coś się kończy, coś zaczyna... Author: Krnabrny Post Posted: Pt kwiet 01, 2016 09:42 AM
    ----
Hm w sumie możliwe ale to że ktoś chce poświęcić czas rodzinie to nic dziwnego i raczej słusznego.

#7: Re: Coś się kończy, coś zaczyna... Author: Dwalthrim , Location: Grodzisk. Maz Post Posted: Pt kwiet 01, 2016 03:24 PM
    ----
Obstawiam prima aprilis Wink

#8: Coś się kończy, coś zaczyna... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pt kwiet 01, 2016 10:35 PM
    ----
Mam nadzieję, że szanowne państwo-draństwo nie obraziło się się z tego niewinnego żartu jaki przygotowałem z Maniexem i kilkoma innymi osobami.

Wielu przejrzało kłamstwo i nie dało się nabrać ale kilko z was szczerze zmartwiło się i przesłało mi pełne troski wiadomości i komentarze, za które szczególnie dziękuję.

Cieszy mnie to tym bardziej, że na co dzień nie rozpieszczacie mnie komentarzami i czasami patrząc na obracający się licznik odwiedzin zastanawiam się czy ktoś poza botami zagląda na Danse Macabre?

Jak zauważyliście podczas planowania żartu powstał blog K6, na którym postanowiliśmy publikować co jakiś czas posty związane z grami komputerowymi i planszówkami oraz komiksami i książkami. Gdyby jednak ktoś z was chciał spróbować swoich sił w prowadzeniu K6 to zgłaszajcie się w komentarzach.

Podobnie sprawa ma się z Danse Macabre, jeśli nie macie własnego bloga, a raz na jakiś czas chcielibyście opublikować wpis związany z Warheim FS czy modelarstwem odezwijcie się.

Cóż, to tyle. Jeszcze raz serdecznie was pozdrawiam i zapraszam do lektury wpisu opublikowanego w ramach piątkowych recenzji.

#9: Coś się kończy, coś zaczyna... Author: basic , Location: Wrocław Post Posted: Wt kwiet 05, 2016 04:18 PM
    ----
Masz może kontakt QC z Maniexem? Na forum dawno się nie udzielał, a jeśli jest jeszcze we Wrocławiu to chciałem go zmobilizować do gry.

#10: Coś się kończy, coś zaczyna... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Wt kwiet 05, 2016 04:26 PM
    ----
Możesz spróbować przez FB lub komentarz na blogu. PW ci wysłałem.

#11: Coś się kończy, coś zaczyna... Author: basic , Location: Wrocław Post Posted: Wt kwiet 05, 2016 04:32 PM
    ----
Very Happy ziekujęForum IndexBery & bojki
Page 1 of 1