[BlackGromSudio] Rozpakuj pudełko...

All Posts
Forum IndexWarsztatRecenzje...

#1: [BlackGromSudio] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Cz kwiet 28, 2016 11:02 PM
    ----
SPIS TREŚCI:
- Small cart


Small cart - Black Grom Studio

Witam szanowne państwo-draństwo w ostatni piątek kwietnia i serdecznie zapraszam do lektury recenzji modelu Small cart od Black Grom Studio.

Przesyłkę od Black Grom Studio otrzymałem solidnie zapakowaną w foliowy worek zamknięty w kopercie bąbelkowej. Znajdujący się wewnątrz zestaw Small cart to stosunkowo tani model z którego można samodzielnie złożyć wózek i skrzynie. Poszczególne elementy zestawu zostały precyzyjnie wycięte laserem w płycie HDF o grubości 1.5 mm.

Przed sklejeniem wózka należy delikatnie wyjąć z płytki wszystkie elementy i usunąć pilnikiem lub ostrym nożem miejsca łączenia. Następnie można przystąpić do złożenia dwukółki. Elementy wózka są dobrze do siebie dopasowane, a sklejenie całości klejem cyjanoakrylowym zajęło mi około kwadransa. Choć zestaw nie jest skomplikowany i większość modelarzy poradzi sobie ze złożeniem korzystając jedynie ze zdjęć umieszczonych w sieci, to w przypadku młodszych modelarzy przydałaby się instrukcja montażu, której niestety brak.

Zestaw Small cart od Black Grom Studio z powodzeniem można wykorzystać do urozmaicenia makiet lub dioram zarówno o tematyce historycznej jak i fantasy. Przy czym wózek, z uwagi na prostotę i surowość konstrukcji, stanowi świetną bazę do wszelkich konwersji i waloryzacji, które nadadzą mu indywidualny charakter.

Ponadto, jeśli chcecie wykorzystać Small cart w skali 28 mm, to musicie pamiętać że zgodnie ze swoją nazwą będzie on pełnił rolę raczej ręcznego wózka niż ciągniętej przez konia dwukółki, bowiem długość wózka z dyszlami to 58 mm, szerokość to 21 mm a średnica koła to 17 mm.
#2: Re: [BlackGromSudio] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pt lip 01, 2016 09:56 PM
    ----
The Great hall - Black Grom Studio

Witam szanowne państwo-draństwo w pierwszy piątek lipca i zapraszam do lektury recenzji zestawu The Great hall od Black Grom Studio.

Przesyłkę od Black Grom Studio otrzymałem solidnie zapakowaną w foliowy worek zamknięty w kopercie bąbelkowej. Znajdujący się wewnątrz zestaw The Great hall to stosunkowo tani model z którego można samodzielnie złożyć stoły, ławy oraz krzesła i tron. Poszczególne elementy zestawu zostały precyzyjnie wycięte laserem w płycie HDF o grubości 1.5 mm.

Przed sklejeniem należy delikatnie wyjąć z płytki wszystkie elementy i usunąć pilnikiem lub ostrym nożem miejsca łączenia. Następnie można przystąpić do złożenia zestawu. Poszczególne są dobrze do siebie dopasowane, a sklejenie całości klejem cyjanoakrylowym zajęło mi około dwudziestu minut. Zestaw nie jest przesadnie skomplikowany i większość modelarzy poradzi sobie ze złożeniem korzystając jedynie ze zdjęć umieszczonych w sieci, jednak w przypadku młodszych modelarzy przydałaby się instrukcja montażu, której niestety brak.

Zestaw The Great hall od Black Grom Studio z powodzeniem można wykorzystać do urozmaicenia makiet lub dioram zarówno o tematyce historycznej jak i fantasy. Przy czym zestaw, z uwagi na prostotę i surowość konstrukcji, stanowi świetną bazę do wszelkich konwersji i waloryzacji, które nadadzą mu indywidualny charakter.

Jeśli więc planuje ucztę dla wron, krwawe gody lub zatrutą wieczerzę to zestaw The Great hall od Black Grom Studio jest dla was!
Forum IndexWarsztatRecenzje...
Page 1 of 1