[HQResin] Rozpakuj pudełko...

All Posts
Forum IndexWarsztatRecenzje...

#1: [HQResin] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pt czerw 24, 2016 09:30 PM
    ----
Spis treści:
- Angel Statue #2
- Astronomer’s Workshop Basing Kit
- Camp Basing Kit
- Crystal Mine Basing Kit 1
- Crystals Basing Kit
- Crystalic Rocks Basing Kit
- Crystal Mine Basing Kit 2
- Food Market Basing Kit
- Sarcophagus of the King
- Sarcophagus of the Knight
- Temple of Evil Gods
- Torture Chamber Basing Kit
- Wooden Barrels Set


HQResin - Camp Basing Kit

Witam was w ten upalny, duszny wieczór... Jeśli też macie dość dusznego miasta, to zapraszam was nad jezioro. A jeśli macie zamiar wyjechać, to pamiętajcie o przygotowaniu obozowiska...

...dzisiaj mam dla was relację z rozpakowania zestawu Camp Basing Kit od HQResin, który można nabyć w sklepie Hexy.

Część elementów obozowiska otrzymałem zamknięte w woreczkach strunowych, które wraz z innymi zestawami zapakowane zostały w solidne kartonowe pudełko. Pełny zestaw możecie zobaczyć na stronie sklepu Hexy oraz na ostatnich zdjęciu niniejszej recenzji.

Po rozpakowaniu umyłem żywiczne elementy w ciepłem wodzie z mydłem, przy okazji starą szczoteczką do zębów usunąłem kilka błon pozostałych po odlewie. Malując elementy ciemnym washem zauważyłem, że na jednym z posłań widoczne są odciski palców rzeźbiarza. Ponadto, podstawa elementów wymaga spiłowania lekko wystających elementów i nierówności.

Camp Basing Kit to ciekawy zestaw żywicznych elementów reprezentujących obozowisko. Producent podaje, iż zestaw Camp Basing Kit został wykonany w skali 28 mm lecz moim zdaniem elementy mogłyby być nieco większe. Obozowisko, choć samo sobie jest świetne, to dużo lepiej prezentuje się w otoczeniu niższych modeli, takich jak na przykład widoczne na zdjęciach Gnoblary.

Poszczególne elementy obozowiska zamierzam umieścić na podstawkach, a po pomalowaniu wykorzystywać w trakcie rozgrywek w Warheim FS.

A jeśli interesują was inne produkty, które można nabyć w sklepie Hexy to przeczytajcie recenzje wybranych produktów, które zostały opublikowanie między innymi na blogach Black Grom Studio oraz Wojna w miniaturze.
Last edited by quidamcorvus on Cz sierp 15, 2019 01:32 PM; edited 12 time in total

#2: Re: [HQResin] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pt sierp 19, 2016 07:13 PM
    ----
HQResin - Crystalic Rocks Basing Kit

W ostatniej recenzji produktów od HQResin zabrałem was nad jezioro do obozu złożonego z zestawu Camp Basing Kit dziś wraz z Poszukiwaczami Złota zejdziemy pod ziemię w poszukiwaniu Crystalic Rocks Basing Kit. A jeśli obawiacie się mrocznych podziemi, to zawsze możecie odwiedzić sklep Hexy i bezpiecznie zakupić interesujące was zestawy.

Crystalic Rocks Basing Kit otrzymałem zamknięte w woreczkach strunowych, które wraz z innymi zestawami zapakowane zostały w solidne kartonowe pudełko. Pełny zestaw możecie zobaczyć na stronie sklepu Hexy oraz na ostatnich zdjęciu niniejszej recenzji.

Po rozpakowaniu umyłem żywiczne elementy w ciepłem wodzie z mydłem. Nie zauważyłem żadnych nadlewek lub błon pozostałych po odlewie.

Crystalic Rocks Basing Kit to ciekawy zestaw 6 żywicznych elementów reprezentujących podziemne skały z kryształami. Producent podaje, iż zestaw Crystalic Rocks Basing Kit został wykonany w skali 28 mm lecz moim zdaniem elementy mogą zostać z powodzeniem wykorzystane także w innych skalach.

Poszczególne elementy umieściłem na podstawkach, a po pomalowaniu wykorzystywać w trakcie rozgrywek w Warheim FS jako znaczniki kosztowności.

#3: Re: [HQResin] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Śr paźdź 12, 2016 01:21 PM
    ----
HQResin - Astronomer’s Workshop Basing Kit

W bogatej ofercie HQResin szanowne państwo-draństwo znajdzie także zestaw Astronomer’s Workshop Basing Kit, który chcę przedstawić wam w dzisiejszej recenzji. Zestaw podobnie jak inne produkty od HQResin znajdziecie w sklepie Hexy.

Astronomer’s Workshop Basing Kit to złożony z 17 żywicznych elementów zestaw reprezentujący wykonane w skali 28 mm elementy wyposażenia pracowni astronoma, wśród której znajduje się: 1 teleskop na statywie, 6 zamkniętych ksiąg w różnych rozmiarach, 1 duża otwarta księga, 1 pergamin z piórem i kałamarzem, 1 pergamin z lupą i przyrządami pomiarowymi, 1 czysta karta pergaminu, 1 zwinięty pergamin, 1 drewniana ławka, 1 drewniany pulpit, 1 globus oraz 1 lampa i 1 świeca na czaszce.

Po rozpakowaniu umyłem żywiczne elementy w ciepłem wodzie z mydłem. A nieliczne błony pozostałe po odlewie usunąłem szczoteczką do zębów. Linie podziału formy zauważyłem jedynie na statywie pod teleskopem. Podczas czyszczenia i przygotowywania elementów do malowanie trzeba szczególnie uważać przy globusie i rozłożonej księdze. Miejsca łączenia są naprawdę cienkie i przy odrobinie nieuwagi można złamać cienkie elementy wykonane z żywicy.

Zestaw Astronomer’s Workshop Basing Kit z powodzeniem można wykorzystać do konwersji figurek jak i do waloryzacji makiet, dioram lub podstawek pod modele.


Astronomer’s Workshop Basing Kit|Camp Basing Kit|Crystalic Rocks Basing Kit

#4: Re: [HQResin] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pt grud 16, 2016 09:40 PM
    ----
HQResin - Crystals Basing Kit

W ofercie HQResin szanowne państwo-draństwo znajdzie także zestaw Crystals Basing Kit, który przedstawię wam w dzisiejszej recenzji. Zestaw podobnie jak inne produkty od HQResin znajdziecie w sklepie Hexy.

Crystals Basing Kit to złożony z 6 żywicznych elementów zestaw reprezentujący różnorakie skupiska kryształów.

Po rozpakowaniu umyłem żywiczne elementy w ciepłem wodzie z mydłem. Nie znalazłem linii podziału formy, a nieliczne błony pozostałe po odlewie usunąłem szczoteczką do zębów.

Zestaw Crystals Basing Kit z powodzeniem można wykorzystać do konwersji figurek jak i do waloryzacji makiet, dioram lub podstawek pod modele. A TUTAJ możecie obejrzeć pomalowany zestaw.
Astronomer’s Workshop Basing Kit|Camp Basing Kit|Crystalic Rocks Basing Kit

#5: Re: [HQResin] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Cz marca 02, 2017 09:43 PM
    ----
HQResin - Travel Set – Basing Kit

W ofercie HQResin znajduje się między innymi zestaw Travel Set – Basing Kit, który przedstawię wam w dzisiejszej recenzji. Zestaw podobnie jak inne produkty od HQResin znajdziecie w sklepie Hexy.

Travel Set – Basing Kit to złożony z 10 żywicznych elementów zestaw reprezentujący różnorakie walizki i paczki.

Po rozpakowaniu umyłem żywiczne elementy w ciepłem wodzie z mydłem. Nie znalazłem linii podziału formy, a nieliczne błony pozostałe po odlewie usunąłem szczoteczką do zębów.

Zestaw Travel Set – Basing Kit z powodzeniem można wykorzystać do konwersji figurek jak i do waloryzacji makiet, dioram lub podstawek pod modele. A TUTAJ możecie obejrzeć pomalowany zestaw.

Prezentowany zestaw był jedną z nagród ufundowanych przez HQResin, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Astronomer’s Workshop Basing Kit|Camp Basing Kit|Crystals Basing Kit|Crystalic Rocks Basing Kit

#6: Re: [HQResin] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pt czerw 09, 2017 09:47 AM
    ----
HQResin - Food Market Basing Kit

W bogatej ofercie HQResin znajdziecie między innymi zestaw Food Market Basing Kit, który przedstawię wam w dzisiejszej recenzji. Zestaw podobnie jak inne produkty od HQResin znajdziecie w sklepie Hexy.

Food Market Basing Kit to złożony z 15żywicznych elementów zestaw reprezentujący wózek oraz różnorakie skrzynie oraz beczki i wiadra z owocami, warzywami, rybami i pieczywem.

Po rozpakowaniu umyłem żywiczne elementy w ciepłem wodzie z mydłem. Nie znalazłem linii podziału formy, a nieliczne błony pozostałe po odlewie usunąłem szczoteczką do zębów.

Zestaw Food Market Basing Kit z powodzeniem można wykorzystać do konwersji figurek jak i do waloryzacji makiet, dioram lub podstawek pod modele. A TUTAJ możecie obejrzeć pomalowany zestaw.

Prezentowany zestaw był jedną z nagród ufundowanych przez HQResin, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.


Astronomer’s Workshop Basing Kit|Camp Basing Kit|Crystals Basing Kit|Crystalic Rocks Basing Kit|Travel Set – Basing Kit

#7: Re: [HQResin] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Wt sierp 01, 2017 06:41 PM
    ----
Crystal Mine Basing Kit 2 od HQResin

W bogatej ofercie HQResin znajdziecie między innymi zestaw Crystal Mine Basing Kit 2, który przedstawię wam w dzisiejszej recenzji. Zestaw podobnie jak inne produkty od HQResin znajdziecie w sklepie Hexy.

Crystal Mine Basing Kit 2 to złożony z 23 żywicznych elementów zestaw reprezentujący fragment torowiska i górniczej kolejki wąskotorowej.

Zestaw Crystal Mine Basing Kit 2 składa się z dwóch wózków, stempli górniczych, trzech beczek, lampy naftowej i czterech elementów torowiska. Zestaw z powodzeniem można wykorzystać jako element makiety lub dioramy związanej na przykład z Khazadami.

Po rozpakowaniu umyłem żywiczne elementy w ciepłem wodzie z mydłem. Nie znalazłem linii podziału formy, a nieliczne błony pozostałe po odlewie usunąłem szczoteczką do zębów.

Prezentowany zestaw jest jedną z nagród ufundowanych przez HQResin, którą można będzie wygrać w turnieju Warheim FS - Mitterherbst.


Astronomer’s Workshop Basing Kit|Camp Basing Kit|Crystals Basing Kit|Crystalic Rocks Basing Kit|Food Market Basing Kit|Travel Set – Basing Kit

#8: Re: [HQResin] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Cz wrz 28, 2017 08:20 PM
    ----
Torture Chamber Basing Kit od HQResin

W bogatej ofercie HQResin znajdziecie między innymi zestaw Torture Chamber Basing Kit, który przedstawię wam w dzisiejszej recenzji. Zestaw podobnie jak inne produkty od HQResin znajdziecie w sklepie Hexy.

Torture Chamber Basing Kit to złożony z 20 żywicznych elementów zestaw reprezentujący różnorodne narzędzia do robienia krzywdy bliźniemu.

Po rozpakowaniu warto umyć żywiczne elementy w ciepłej wodzie z mydłem. Nie znalazłem linii podziału formy, a nieliczne błony pozostałe po odlewie łatwo usunąć szczoteczką do zębów.

Prezentowany zestaw jest jedną z nagród ufundowanych przez HQResin, którą można będzie wygrać w turnieju Warheim FS - Mitterherbst.


Astronomer’s Workshop Basing Kit|Camp Basing Kit|Crystal Mine Basing Kit 2|Crystals Basing Kit|Crystalic Rocks Basing Kit|Food Market Basing Kit|Travel Set – Basing Kit

#9: Re: [HQResin] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pn paźdź 23, 2017 02:14 PM
    ----
Angel Statue #2 od HQResin

W bogatej ofercie HQResin znajdziecie między innymi zestaw Angel Statue #2, który przedstawię wam w dzisiejszej recenzji. Zestaw podobnie jak inne produkty od HQResin znajdziecie w sklepie Hexy.

Angel Statue #2 to złożony z 3 żywicznych elementów zestaw reprezentujący posąg Anioła, który z powodzeniem można wykorzystać jako element terenu we wszelkich makietach zarówno w klimacie fantasy, sci-fi czy historycznych. Figurka ma 29 mm wysokości, a rozpiętość skrzydeł to 48 mm.

Po rozpakowaniu warto umyć żywiczne elementy w ciepłej wodzie z mydłem. Nie znalazłem linii podziału formy, a nieliczne błony pozostałe po odlewie łatwo usunąć szczoteczką do zębów.

Więcej informacji na temat modelu znajdziecie TUTAJ.

Astronomer’s Workshop Basing Kit|Camp Basing Kit|Crystal Mine Basing Kit 2|Crystals Basing Kit|Crystalic Rocks Basing Kit|Food Market Basing Kit|Torture Chamber Basing Kit|Travel Set – Basing Kit

#10: Re: [HQResin] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pt marca 09, 2018 11:13 AM
    ----
Sarcophagus of the Knight od HQResin.

W ofercie HQResin znajdziecie między innymi zestaw Sarcophagus of the Knight, który przedstawię wam w dzisiejszej recenzji.

Zestaw podobnie jak inne produkty od HQResin znajdziecie w sklepie Hexy.

Sarcophagus of the Knight to złożony z 6 żywicznych elementów zestaw reprezentujący kandelabry otaczające sarkofag zmarłego rycerza, który z powodzeniem można wykorzystać jako element terenu we wszelkich makietach zarówno w klimacie fantasy i historycznym.

Po rozpakowaniu warto umyć żywiczne elementy w ciepłej wodzie z mydłem. Nie znalazłem linii podziału formy, a nieliczne błony pozostałe po odlewie łatwo usunąć szczoteczką do zębów.

Więcej informacji na temat modelu znajdziecie TUTAJ.

Angel Statue #2|Astronomer’s Workshop Basing Kit|Camp Basing Kit|Crystal Mine Basing Kit 2|Crystals Basing Kit|Crystalic Rocks Basing Kit|Food Market Basing Kit|Torture Chamber Basing Kit|Travel Set – Basing Kit

#11: Re: [HQResin] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Cz kwiet 19, 2018 07:05 AM
    ----
Crystal Mine Basing Kit 1 od HQResin.

W bogatej ofercie HQResin znajdziecie między innymi zestaw Crystal Mine Basing Kit 1, który przedstawię wam w dzisiejszej recenzji. Zestaw podobnie jak inne produkty od HQResin znajdziecie w sklepie Hexy.

Crystal Mine Basing Kit 1 to złożony z 22 żywicznych elementów zestaw reprezentujący fragment chodnika i wyposażenia kopalni oraz psa w skali 28-32 mm. Zestaw z powodzeniem można wykorzystać jako element terenu we wszelkich makietach i dioramach zarówno w klimacie fantasy, sci-fi czy historycznych.

Po rozpakowaniu warto umyć żywiczne elementy w ciepłej wodzie z mydłem. Nie znalazłem linii podziału formy, a nieliczne błony pozostałe po odlewie łatwo usunąć szczoteczką do zębów.

Więcej informacji na temat zestawu znajdziecie na stronie producenta.

Angel Statue #2|Astronomer’s Workshop Basing Kit|Camp Basing Kit|Crystal Mine Basing Kit 2|Crystals Basing Kit|Crystalic Rocks Basing Kit|Food Market Basing Kit|Sarcophagus of the Knight|Torture Chamber Basing Kit|Travel Set – Basing Kit

#12: Re: [HQResin] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Cz May 31, 2018 07:32 PM
    ----
Wooden Barrels Set od HQResin.

W ofercie HQResin znajdziecie między innymi zestaw Wooden Barrels Set, który przedstawię wam w dzisiejszej recenzji. Zestaw podobnie jak inne produkty od HQResin znajdziecie w sklepie Hexy.

Wooden Barrels Set to złożony z 7 żywicznych elementów zestaw drewnianych beczek w skali 28-32 mm. Zestaw z powodzeniem można wykorzystać jako element terenu we wszelkich makietach i dioramach zarówno w klimacie fantasy, historycznych czy współczesnych.

Po rozpakowaniu warto umyć żywiczne elementy w ciepłej wodzie z mydłem. Nie znalazłem linii podziału formy, a nieliczne błony pozostałe po odlewie łatwo usunąć szczoteczką do zębów.

Zestaw Wooden Barrels Set składa się z 7 odlanych z szarej żywicy beczek, a dokładniej z 2 małych beczek o wysokości 14 mm i średnicy 10 mm, 2 średnich beczek o wysokości 19 mm i średnicy 16 mm oraz 2 dużych beczek o wysokości 23 mm i średnicy 18 mm, a także 1 ogromnej beczki o wysokości 38 mm i średnicy 30 mm.

Więcej informacji na temat zestawu znajdziecie na stronie producenta.

Angel Statue #2|Astronomer’s Workshop Basing Kit|Camp Basing Kit|Crystal Mine Basing Kit 1|Crystal Mine Basing Kit 2|Crystals Basing Kit|Crystalic Rocks Basing Kit|Food Market Basing Kit|Sarcophagus of the Knight|Torture Chamber Basing Kit|Travel Set – Basing Kit

#13: Re: [HQResin] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Sb stycz 19, 2019 10:23 AM
    ----
Sarcophagus of the King od HQResin.

W ofercie HQResin dostępny jest zestaw Sarcophagus of the King, który przedstawię wam w dzisiejszej recenzji.

Zestaw podobnie jak inne produkty od HQResin znajdziecie w sklepie Hexy.

Sarcophagus of the King to złożony z 10 żywicznych elementów królewski grobowiec w skali 28-32 mm.

Zestaw z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji makiet oraz dioram.

Po rozpakowaniu warto umyć żywiczne elementy w ciepłej wodzie z mydłem. Nie znalazłem linii podziału formy, a nieliczne błony pozostałe po odlewie łatwo usunąć szczoteczką do zębów.

Więcej informacji na temat zestawu znajdziecie na stronie producenta.

#14: Re: [HQResin] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Cz sierp 15, 2019 01:31 PM
    ----
Temple of Evil Gods od HQResin.

W ofercie HQResin dostępny jest zestaw Temple of Evil Gods, który przedstawię wam w dzisiejszej recenzji.

Zestaw podobnie jak inne produkty od HQResin znajdziecie w sklepie Hexy.

Temple of Evil Gods składa się z 8 żywicznych elementów w skali 28-32 mm, przedstawiających ozdobione czaszkami 3 kompletne kolumny, 3 fragmenty zniszczonej kolumny, a także ołtarz i palenisko.

Zestaw z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji makiet oraz dioram.

Po rozpakowaniu warto umyć żywiczne elementy w ciepłej wodzie z mydłem. Nie znalazłem linii podziału formy, a nieliczne błony pozostałe po odlewie łatwo usunąć szczoteczką do zębów.

Więcej informacji na temat zestawu znajdziecie na stronie producenta.Forum IndexWarsztatRecenzje...
Page 1 of 1