Filozofuj - RPG

All Posts
Forum IndexBery & bojki

#1: Filozofuj - RPG Author: Grish , Location: Banden Post Posted: Pn lip 18, 2016 04:15 PM
    ----
www.facebook.com/co.ro...8563134243

Od bliskiego znajomego:
Uwaga, uwaga! Proszę o uwagę i o pomoc! Smile

Jak część z Was już wie, od paru miesięcy pracuję - razem z genialnym programistą i kreatywną duszą Krzyśkiem Stasiowskim - nad projektem FILOZUJ. Jest to skrzyżowanie podręcznika filozofii z grą online typu RPG. Tworzy się postać, jest karta postaci, level-upy, okna dialogowe, inwentarz, nawet system bitewny. Very Happy A wszystko to po to, żeby uczyć filozofii licealistów. Gra oczywiście darmowa, finansowana oczywiście przez Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych w Krakowie.

I teraz prośba do Was - projekt jest w fazie BETA. Jest parę tzw. "znanych błędów" i pewnie cała masa nieznanych. Potrzeba więc testerów, którzy zechcą się trochę pobawić w filozofię i pomogą udoskonalić ten projekt. Czekamy na zgłoszenia błędów, niejasności, sugestie odnośnie treści... wszystko, co Wam się rzuci w oczy w trakcie korzystania z gry. Info wysyłać na: filozuj1betatesting @ gmail.com .

Aha, nie robimy na razie wielkiej kampanii reklamowo-informacyjnej. Premiera oficjalna będzie we wrześniu i wtedy Was poproszę jeszcze osobno o zrobienie poruchawy, żeby się wieści rozeszły po polskim internecie. Smile Na razie spokojnie pracujemy sobie nad Filozujem. Very Happy

www.filozuj.pl/1/
Forum IndexBery & bojki
Page 1 of 1