Domek z Hobbita

All Posts
Forum IndexWarsztat

#1: Domek z Hobbita Author: Mortai , Location: Łódź Post Posted: Pn stycz 16, 2017 08:24 PM
    ----
Cześć i czołem drodzy forumowicze!

Nabyłem niedawno taki oto domek:

www.games-workshop.com...Town-House

Model moim skromnym zdaniem ma duży potencjał twórczy. Jednakże jego minusem jest jego rozmiar... jest mały i nie chodzi tu o skalę modelu. Chatka ta jest mniejsza od battlowej kaplicy. Szkoda że nie ma więcej elementów, które można by dowolnie łączyć w większe konstrukcje.

Tu pada moje pytanko czy znacie, bądź może jest wśród nas czarodziej żywicy, cast-o-manta, który podjął by się częściowego powielenia tego zestawu? Celem rzecz jasna stworzenia trwałego stołu Mordheimowego do zacisza domowego.

#2: Domek z Hobbita Author: Krnabrny Post Posted: Pn stycz 16, 2017 09:04 PM
    ----
Powiem ci jako nazwijmy te funkcję - mecenas castomatów - nie opłaci ci się ten zabieg raczej + elementy takie jak ściany mogą nie być najlepszej jakości po odlaniu. Odlanie całego domku wyjdzie bardzo drogo a poszczególnych elementów konstrukcji ( o ile nie są zrobione specjalnie tak by odlewać je w żywicy ) raczej nie opłaci się odlewać bo straty mogą być duże.

#3: Domek z Hobbita Author: Pepe , Location: Kęty Post Posted: Pn stycz 16, 2017 09:53 PM
    ----
A ja powiem inaczej Smile Większość elementów z tego zestawu jest stosunkowo prosta do odlania. Bo większość form byłaby jednostronna. Koszt wykonania form to jakieś 50zł. Później to już tylko koszt żywicy w zależności od potrzeb.

#4: Domek z Hobbita Author: Grish , Location: Banden Post Posted: Pn stycz 16, 2017 11:41 PM
    ----
A mogłyby trzasnąć fotografie tego domku do jakiegoś modelu z Warhammera?

#5: Domek z Hobbita Author: Krnabrny Post Posted: Wt stycz 17, 2017 05:27 PM
    ----
Pepe, to teraz znajdz kogoś z pompą kto ci to za darmo zrobi. Bo to ani 5 minut nie jest ani nie jest to mało żywicy wbrew pozorom żeby ktoś to za grosze odlewał ale w sumie jak ktoś by odlewał dla siebie i miał żywicę za darmo i wszystko by się za każdym razem udało to plan by sie mógł udać.Forum IndexWarsztat
Page 1 of 1