Warstadt by qc

All Posts
<
1 2 3 ... 28 29 30 ... 55 56 57
>
Forum IndexGaleria - Figurki

#421: Warstadt by qc Author: Doman Post Posted: Sb wrz 29, 2012 06:57 PM
    ----
nurglici jakoś bardziej mi odpowiadają, konwersje z czepionów kultystów najlepsze:D

#422: Warstadt by qc Author: drachu , Location: Gdańsk Post Posted: Pn paźdź 01, 2012 10:12 AM
    ----
Jesteś szalony - też ich kupiłem (Ba! W tym samym celu nawet) ale z konwersjami poszedłeś znacznie dalej niż ja planowałem. I osiągnąłeś kapitalny efekt - co więcej, zrobiłeś coś fajnego nawet z tych, których ja skazałem na straty - kolesi w mundurach gwardii z odrzutowymi plecakami na plecach (i z championa strzelców). Zamiotłeś.

Ja planowałem zrobić tych kolesi nieco mniej pomutowanych i zwyrolskich - lubię kultystów z kampanii Wewnętrzny Wróg, gdzie część z nich jest w stanie jakoś wtopić się w tłum. Chociaż jak widzę co zrobiłeś, to zaczynam się wahać.

#423: Warstadt by qc Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pn paźdź 01, 2012 10:11 PM
    ----
Dzięki Drachu Smile

#424: Re: Warstadt by qc Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Cz paźdź 04, 2012 02:03 PM
    ----
Kompletując kompanie Nieumarłych do Warheim FS planowałem zbudować Czarną Karocę łącząc ze sobą zestawy Black Coach oraz Coven Throne/Mortis Engine. Przy czym ten pierwszy udało mi się zakupić na Allegro jeszcze w wersji metalowej.

I cóż, jak zaplanowałem, tak zrobiłem. Choć efekt przeszedł nieco moje wyobrażenie - rozmiary modelu po złożeniu są imponujące. Mimo wszystko wydaje mi się, że model Czarnej Karocy, ze względu na swój kształt i pomimo rozmiarów będzie grywalny, a jeśli nie to z pewnością będzie dobrze prezentował się w gablocie.

Prócz bitsów z wymienionych wyżej zestawów, Czarną Karocę wyposażyłem w model woźnicy pochodzący z Corpse Cart.

Ze względu na spore rozmiary oraz ewentualne trudności w malowaniu, model nie jest sklejony, a poszczególne części złożyłem w całość na czas wykonania zdjęć.

#425: Warstadt by qc Author: Gabriel_Daco Post Posted: Cz paźdź 04, 2012 03:55 PM
    ----
Wiesz, człowiek się już przyzwyczaiły do epickości Twoich makiet i modeli... jak zwykle miodzio Wink

#426: Re: Warstadt by qc Author: Doman Post Posted: Cz paźdź 04, 2012 08:26 PM
    ----
moje wampiry bałby się do tego wejść Wink

#427: Warstadt by qc Author: Kusiowaty Post Posted: Pt paźdź 05, 2012 09:04 AM
    ----
Trochę za duże jak dla mnie. Wygląda imponująco jednak boje się o grywalność takiego kolosa Wink

#428: Warstadt by qc Author: mysli , Location: Rzeszów/Warszawa Post Posted: Pt paźdź 05, 2012 07:43 PM
    ----
Pal licho z grywalnością, właśnie próbuję się pozbierać po upadku z krzesła... Shocked
Nawet stwierdzenie 'epickość' przy tym brzmi jakoś blado. Very Happy

#429: Re: Warstadt by qc Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pn paźdź 08, 2012 10:20 AM
    ----
Dzięki za komentarze SmilePo pomalowaniu kompanii Mrocznych Elfów Naggaroth zastanawiałem się nad tym, którą z drużyn do Warheim FS pomalować jako następną. Wahałem się pomiędzy Nieumarłymi oraz drużyną Piratów z Sartosy. Ostatecznie, dzięki temu, że udało mi się złożyć model Czarnej Karocy postanowiłem zacząć prace nad Nieumarłymi dowodzonymi przez Książęta Wampirów.

Zgodnie z chronologią przedstawioną w podręczniku, jako pierwsze prezentuje modele bohaterów służących w Nieumarłej świcie hrabiego Von Carstein.

Na Wampira z linii krwi Von Carstein wybrałem staroedycyjne figurki Krwawych Smoków z GW. W odróżnieniu od oryginalnych modeli, te figurki Wampira są odziane w zbroję i bardziej pasują mi do hrabiego przemierzającego rubieże Imperium.

Nekromanta, to model z Mad Puppet Miniatures. Który zakupiłem lata temu i wciąż uważam go za jeden z lepszych wzorów.

Zaś Dregowie to wyposażone w oręż i tarcze modele Evil Henchmen z West Wind Productions. Dregowie Hrabiego Von Carstein to groteskowi, garbaci słudzy. Tutaj wciąż ubrani w niegdyś eleganckie stroje i uzbrojeni w oręż przydatny na polu bitwy.
#430: Warstadt by qc Author: Pepe , Location: Kęty Post Posted: Pn paźdź 08, 2012 01:56 PM
    ----
Kiedyś już pokazywałeś bohaterów do band wampirzych i wiem, że każda z nich posiada wszystkie modele im odpowiadające. A jak rozwiążesz sprawę ze stronnikami? Bo pewnie nie będziesz miał 5 czarnych karoc i tym podobnych modeli. Masz zamiar mieć 35 zombie czyli po 7 na każdą bandę albo też 25 ghouli? Czy też jakoś to ograniczysz?

#431: Re: Warstadt by qc Author: Gabriel_Daco Post Posted: Pn paźdź 08, 2012 03:37 PM
    ----
Pepe wrote:
Masz zamiar mieć 35 zombie czyli po 7 na każdą bandę albo też 25 ghouli?
Znając QC to pewnie tak Wink

#432: Warstadt by qc Author: Sarmor , Location: Warszawa Post Posted: Pn paźdź 08, 2012 03:48 PM
    ----
Podoba mi się, że korzystasz z modeli innych firm niż GW (i okazyjne PP przy piratach). Zwłaszcza ci słudzy są urokliwi.

Skąd pochodzą te okrągłe tarcze? Z nowego zestawu szkieletów?

#433: Warstadt by qc Author: Pepe , Location: Kęty Post Posted: Pn paźdź 08, 2012 04:51 PM
    ----
Tarcze są od nowych szkieli.

#434: Re: Warstadt by qc Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pn paźdź 08, 2012 09:20 PM
    ----
Dzięki za komentarze. Smile

Co do modeli stronników, to będą wspólne. Jedynie bohaterowie są złożeni osobno dla każdej linii krwi.

#435: Re: Warstadt by qc Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Wt paźdź 09, 2012 11:02 AM
    ----
Kolejną kompanią Nieumarłych w Warheim FS dowodzoną przez Księcia Wampira jest Nieumarły Poczet Krwawych Smoków.

Wampir reprezentowany jest przez dwa oryginalne, staroedycyjne modele GW, przedstawiające Krwawego Smoka pieszo i jako kawalerzystę. Jedyną konwersją jest umieszczenie na plecach figurek tarcz pochodzących z zestawu Grave Guard. Figurka wierzchowieca, na którym siedzi kawalerzysta to rumak jednego z bretonnskich bohaterów.

Model Nekromanty to oryginalna figurka bawitrupa z GW.

Z kolei figurka Gwardzisty to model Judas, Necropolis Warlord z Reapera. Model wyposażyłem w tarczę, ponadto postanowiłem nie przyklejać płaszcza w który wyekwipowana jest oryginalna figurka.

Natomiast modele Dregów to konwersje. Figurki złożyłem łącząc ze sobą bitsy pochodzące między innymi z zestawów Zombies, Greatswords, State Troops, Free Company oraz głowy, które pochodzącą z zestawu Evil Heads z maxmini.eu.


Forum IndexGaleria - Figurki
<
1 2 3 ... 28 29 30 ... 55 56 57
>
Page 29 of 57