Warsztaty malarskie #2

All Posts
Forum IndexWydarzenia

#1: Warsztaty malarskie #2 Author: Pan_Ryba Post Posted: Wt list 07, 2017 08:21 AM
    ----
Warsztaty malarskie #2

Zapraszamy na kolejną odsłonę warsztatów malarskich! Tym razem gospodarzem spotkania będzie Michał Kucharski, na co dzień prowadzący poczytnego dwujęzycznego bloga www.dwarfcrypt.pl, w którym opisuje duży świat zamknięty w małych figurkach. Każdy wpis tworzy oddzielną historię, która wzbogacana jest zdjęciami własnoręcznie pomalowanych miniatur. Jego główną inspiracją jest historia świata oraz klasyka fantasy. Z blogowania stara się wyciągać 200% normy, dlatego jest stałym bywalcem konferencji dla blogerów i twórców internetowych. Często podejmuje się recenzji i malowania figurek otrzymywanych od producentów.

Zachęcamy do zgłębiania jego twórczości:
www.dwarfcrypt.pl/
www.facebook.com/Dwarf...9/?fref=ts

Warsztaty malarskie odbędą się 25-go listopada 2017r. od godz. 10:00 do 16:00 w Staromiejskim Domu Kultury, ul. Rynek Starego Miasta 2 w Warszawie. Zajęcia odbywają się w Sali Klubowej na pierwszym piętrze. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Dzięki wsparciu ze strony sklepu Battle Models ( battle-models.com/ ) uczestnicy będą mieli okazję pracować na modelach Frostgrave Soldiers od firmy North Star Military Figures - www.northstarfigures.c...?prod=7467

Zgłoszenia na warsztaty należy nadsyłać na adres: debowa.tarcza @ gmail.com
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika. Nadesłane zgłoszenie będzie dotyczyć najbliższych warsztatów w miesiącu. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty przeznaczone są dla doświadczonych hobbystów chcących doskonalić umiejętności malarskie pod okiem cenionych i wybitnych malarzy. Dodatkowo wspólna praca stworzy okazję do spotkania i wymiany doświadczeń.

Nauczeni przypadkami z poprzednich warsztatów informujemy, że osoby które pomimo zaakceptowanego zgłoszenia nie pojawią się na spotkaniu i nie dadzą nam odpowiednio wcześniej znać o swojej nieobecności (przynajmniej 24h) w przyszłości będą niedopuszczane do warsztatów. Prosimy o nieblokowanie miejsc i odwoływanie swojego uczestnictwa z odpowiednim wyprzedzeniem.

Organizator nie zapewnia materiałów malarskich. Uczestnik przynosi własne pędzelki, farby, itp. asortyment.

Do zobaczenia na warsztatach!

#2: Re: Warsztaty malarskie #2 Author: Kadzik , Location: Warszawa Post Posted: Śr list 08, 2017 01:40 PM
    ----
Mail ze zgłoszeniem wysłany Very Happy

#3: Warsztaty malarskie #2 Author: Pan_Ryba Post Posted: Śr list 22, 2017 08:40 AM
    ----
Lista uczestników:
Stanisław, Krzysztof, Lech, Konrad, Stefan, Natalia, Marcin, Natalia, Grażyna i Łukasz.
Do zobaczenia w sobotę (25-XI) o godz. 10 w SDK!

#4: Warsztaty malarskie #2 Author: Pan_Ryba Post Posted: Pn grud 11, 2017 02:35 PM
    ----
Fotorelacja z warsztatów prowadzonych przez Michała Kucharskiego dostępna tu:

photos.google.com/shar...M4bnJhQndnForum IndexWydarzenia
Page 1 of 1