[Tutorial] Pistolet z flagą 'BANG'.

All Posts
Forum IndexWarsztatPoradniki...

#1: [Tutorial] Pistolet z flagą 'BANG'. Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pt May 31, 2019 08:39 AM
    ----
Przy okazji malowania modeli z serii Rotten Circus od Rotten Factory do Karnawału Chaosu do Warheim FS opublikowałem już dwa poradniki, w których pokazałem Wam jak zrobiłem podstawki oraz jak pomalowałem skórę.

Dziś krótki poradnik o tym, jak zrobiłem pistolet z flagą bang.Do zrobienia pistoletu z flagą bang użyłem miękkiej aluminiowej blaszki z kremu po goleniu oraz drzazgi z drewnianej listewki.

Po przycięciu materiałów do potrzebnych rozmiarów, wygiąłem blaszkę w kształt łopoczącej flagi, a następnie przykleiłem klejem cyjanoakrylowym do drzazgi.

Aby ułatwić klejenie jedną z węższych krawędzi blaszki zagiąłem wokół drzazgi i bardzo delikatnie zacisnąłem, tak by nie złamać drzazgi.

Po sklejeniu elementów nawierciłem lufę pistoletu, a w otwór włożyłem drzewce flagi, zaś całość skleiłem klejem cyjanakrylowym.

Gdy klej wysechł, położyłem szary podkład na całość, a następnie czarną farbą namalowałem wyraz BANG, zaś resztę flagi pomalowałem czerwoną farbą

Po wyschnięciu farby, napis otoczyłem jeszcze białym obramowaniem, dzięki czemu stał się czytelniejszy.

I tyle.
Forum IndexWarsztatPoradniki...
Page 1 of 1