[Great Escape Games] Rozpakuj pudełko...

All Posts
Forum IndexWarsztatRecenzje...

#1: [Great Escape Games] Rozpakuj pudełko... Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pt czerw 28, 2019 01:49 PM
    ----
Dread Wolves od Great Escape Games.

Szukając modeli, które mógłbym wykorzystać jako Ogary Chaosy do kompanii Karnawału Chaosu do Warheim FS w ofercie niezawodnego sklepu Battle-Models.com znalazłem blister z trzema modelami Dread Wolves od Great Escape Games.

Recenzję zestawu znajdziecie poniżej.

Zestaw Dread Wolves otrzymałem zapakowany w plastikowy blister wewnątrz którego w plastikowym woreczku znajdowały się trzy odlane w całości z żywicy modele oraz ulotka z informacjami od producenta, a także karta Ungodly Creature zapewne do gry The Curse of Dead Man's Hand, do której dedykowane są modele.

Widoczne na zdjęciach błony pozostałe po procesie odlewu nie były trudne do usunięcia, podobnie z nielicznymi nadlewkami. Gorzej było z linią podziału formy, której przesunięcie w kilku miejscach było widoczne.

Figurki wyrzeźbił Phil Hynes i jeśli szukacie nieumarłych wilków lub psów, które przy figurkach w skali 28 mm nie będą wyglądały jak konie, to zestaw Dread Wolves jest bardzo rozsądną alternatywą.

Tym bardziej, że cena za zestaw zdecydowanie nie należy do wygórowanych.

Polecam.Forum IndexWarsztatRecenzje...
Page 1 of 1