Wprowadzenie

All Posts
<
1 2
Forum IndexDyskusja ogólna [Warheim FS]

#16: Wprowadzenie Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Cz kwiet 11, 2013 03:59 PM
    ----
Danny wrote:
Tym razem na stół poszedł Warheim Fantasy Skirmish, którego ojcem jest znany wszem i wobec Quidamcorvus. Zapraszam do lektury moich zupełnie subiektywnych i bardzo wrażeniowych przemyśleń.

Czym jest Warheim FS? W największym skrócie, jest to Mordheim na sterydach i z regularnymi aktualizacjami. Jeżeli mnie pamięć nie zawodzi, do wyboru jest 38 band, opisujących na dobrą sprawę cały świat Warhammera Fantasy Battles. Masa terenów, masa scenariuszy, wszystko dopieszczone do granic.

Danny na łamach serwisu The Node opublikował swoje przemyślenia na temat rozgrywek w Warheim FS. Więcej państwo-draństwo mogą przeczytać TUTAJ.

#17: Wprowadzenie do Warheim FS. Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Wt grud 03, 2013 11:15 PM
    ----
Witam szanowne państwo-draństwo!

Od jakiegoś czasu osoby zainteresowane WARHEIM FANTASY SKIRMISH (WFS) pytały czy powstanie poradnik wprowadzający nowych graczy w tajemnice gry. Cóż, właśnie go czytacie.

A jako, że jest to moje pierwsze dzieło tego typu, szanowne państwo-draństwo zechce podzielić się ewentualnymi uwagami i radami, zamieszczając swoje opinie w komentarzach pod wpisem.

Poniższy post powinien dać ci czytelniku ogólne pojęcie czym jest WFS, jak stworzyć swoją pierwszą kompanię, natomiast w kolejnych częściach opowiem ci jak przygotować się do rozgrywki, jak stoczyć potyczkę, a następnie rozegrać sekwencję po potyczce.

A więc zapraszam do lektury tego wpisu!

Pozdrawiam,
qc

#18: Wprowadzenie do Warheim FS. Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Cz grud 05, 2013 07:49 PM
    ----
Na blogu dostępna jest druga część wprowadzenia, w której nieco szerzej napisałem o przygotowaniu do rozgrywki w Warheim FS.

#19: Wprowadzenie do Warheim FS. Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Wt grud 17, 2013 06:42 AM
    ----
Na blogu dostępna jest trzecia część wprowadzenia do Warheim FS, która jednocześnie jest raportem bitewnym z potyczki rozegranej pomiędzy Łowcami czarownic a Nieumarłą świtą hrabiego Von Carstein.

#20: Wprowadzenie do Warheim FS. Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Pt stycz 03, 2014 01:54 AM
    ----
Dziś mam dla was czwartą część wprowadzenia do Warheim Fantasy Skirmish, w której krok po kroku zaprezentowałem wraz z SofM rozgrywanie sekwencji po potyczce.Forum IndexDyskusja ogólna [Warheim FS]
<
1 2
Page 2 of 2