Propozycje innowacji

All Posts
<
1 2 3 ... 14 15 16
>
Forum IndexHome Rules [Warheim FS]

#16: Re: Propozycje innowacji Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Sb marca 26, 2011 11:00 AM
    ----
Bysior wrote:
2. Zauważ, że ma jeszcze M=4 i nie może biegać. Jak dla mnie obecny ratogr jest za mało mechaniczny.
Przychodzi mi na myśl ten plastikowy z boxa, gdzie doklejona jest tylko ręka z miotaczem spaczognia, a nie www.games-workshop.com...rod1120027 (mniam!) lub Bonerippera, którego posiadam.
Prześlij mi to w wersji PL to poczytam.

#17: Re: Propozycje innowacji Author: Malakid , Location: Lublin Post Posted: Sb marca 26, 2011 11:03 AM
    ----
Gabriel_Daco wrote:
Grając elfami na elfy, to Ci akurat niewiele wyjdzie, bo siłą rzeczy są podobne Rolling Eyes Zagraj tak jak mówi Doman, na chaos, albo lepiej jakichś imperialnych ludzików to zobaczysz co potrafią elfy Razz Bo jak walczysz wręcz elf na elfa, to nie czujesz różnicy, ale jak zawalczysz z człowieczkiem z WW3 to poczujesz różnice Wink

zauważ że grasanci mają najmniej WW4 jak elfy, a mają S więcej na herosach plus jak kupi się bubka Odrzuconego to sam może zamieść te elfy bo Grałem Grasanci vs Ludzie i ten bubek wylosował długie nogi na Odrzuconym i szybko mi zamiótł prawie wszystko jednym modelem.

#18: Propozycje innowacji Author: Gabriel_Daco Post Posted: Sb marca 26, 2011 11:07 AM
    ----
Bo ludzie IMO są najsłabsi Wink Nie mają WS4 w standardzie, dużego T, dużego S, Żw, no właściwie nic szczególnego nie mają, poza wybitnymi jednostkami w stylu miecznicy. Za to mają więcej sprzętu Wink

Generalnie IMO nie ma co marudzić, gra jest wyważona, jak ktoś ma za duży T żebyś go ubił to zainwestuj w coś co Ci podniesie siłę Wink Zawsze będzie jakieś mistrzowskie combo, które zajedzie wszystko, ale to tylko gra oparte na rzutach k6, nie przeskoczysz tego Smile

#19: Propozycje innowacji Author: Malakid , Location: Lublin Post Posted: Sb marca 26, 2011 11:15 AM
    ----
akurat kombo na wampirze mam jak i na reszcie herosów tylko niektórych klimatycznych rzeczy mi brakuje tak jak Nocnej Mary<Lew Bojowy jak bym grał na efektywność bym nie kłócił się o tego konia bo lew lepszy ponad to jak bym chciał wziąć najsilniejszą bandę wyciągną bym wampiry Strygoi i by było pozamiatane.

Po prosu wyrażam opnienie i mówię czego mi brakuje Smile z kolegami i tak dodaliśmy możliwość posiadania potwora i to nie od razu dorosłego Razz na razie nikt jaja nie dotrzymał nawet jednej bitwy.

Ludzie nie są najsłabsi są najwszechstronniejsi. Grałem Ostlandem i grasanci ani razu nie wygrali a powiem jeszcze że grałem zmodyfikowanym Ostalndem czyli usunąłem z Bandy kapitana i Magus dowodził Very Happy więc brakowało Herosa z dobrymi statami.

rzuty k6 50% sukcesu ja mam strasznie słabe rzuty nieraz przez całą bitwe nie rzucę 5+ a daje rade wygrać.

#20: Re: Propozycje innowacji Author: Gabriel_Daco Post Posted: Sb marca 26, 2011 11:29 AM
    ----
Malakid wrote:


rzuty k6 50% sukcesu ja mam strasznie słabe rzuty nieraz przez całą bitwe nie rzucę 5+ a daje rade wygrać.
I tak może się zdarzyć Wink

#21: Forkiet Author: Choorus Post Posted: Śr marca 30, 2011 08:42 PM
    ----
Witam, gram ostatnio nową bandą strzelców z Nuln i z tej racji zainteresowałem się ekwipunkiem dodatkowym związanym z muszkietami.
Zastanawiałem się nad wprowadzeniem forkietu jako opcjonalnego wyposażenia dla muszkieterów. Montowany tak samo jak obecnie przez całą turę likwidowałby minus do trafienia na dalekim zasięgu. Jak się na taką zasadę zapatrujecie?

#22: Re: Forkiet Author: Repentia.Vlk , Location: Frederheim Post Posted: Śr marca 30, 2011 09:08 PM
    ----
Choorus wrote:
Jak się na taką zasadę zapatrujecie?
Muszkieterzy mają Inżyniera, który wspomaga stronników, dlatego nie wydaje mi się, żeby taki dodatkowy bonus był im potrzebny.
No bo skoro muszkieterzy mieliby dostęp do forkietów, to czemu reiklandczycy - wzorem tileańskich oblężników - nie mieliby opierać swoich kusz na pawężach? Podobnie z krasnoludzkimi strzelcami, itd. Dlaczego bonus miałby dotyczyć tylko Muszkieterów?

#23: Propozycje innowacji Author: Choorus Post Posted: Śr marca 30, 2011 09:12 PM
    ----
Nie uważam, żeby miał dotyczyć tylko muszkieterów czy też jedynie muszkietów, to była jedynie kwestia przykładu. Również bonus do dalekiego zasięgu nie jest dla mnie sprawą kanoniczną-po prostu wydał mi się najlogiczniejszym dla forkietu, który jest motywem niewykorzystanym.

#24: Re: Propozycje innowacji Author: quidamcorvus , Location: Katowice/Żory, śląskie Post Posted: Śr marca 30, 2011 09:24 PM
    ----
Pomysł ciekawy Smile Tyle, że forkiet jest zasadą specjalną kilku egzemplarzy broni palnej i nie występuje osobno jako przedmiot.
Wprowadzenie takiego ekwipunku jednocześnie wymusiłoby zmianą chociażby ceny tych broni - zwiększenia, przy założeniu że forkiet jest w komplecie lub pozostawienia na tym samych poziomie, przy założeniu że forkiet trzeba dokupić. Mysli

#25: Propozycje innowacji Author: Choorus Post Posted: Śr marca 30, 2011 09:36 PM
    ----
Biorąc pod uwagę, że do strzelania z kuszy czy muszkietu podpórka niezbędna nie jest, a do używania arkebuza owszem, to optowałbym za nie zmienianiem cen broni. Miałby status podobny do bagnetu, koszt może wynosić około 3 do 5-w końcu to raptem kawałek drutu z widełkami. Pozostaje jednak pytanie zasadnicze-mianowicie jakie ulepszenie winien oferować?

#26: Re: Propozycje innowacji Author: Doman Post Posted: Śr marca 30, 2011 09:43 PM
    ----
Moim zdaniem boostowanie strzelania na dzisiejszym etapie podręcznika nie wchodzi w grę Wink

#27: Propozycje innowacji Author: Choorus Post Posted: Śr marca 30, 2011 09:46 PM
    ----
Co rozumiesz przez "etap podręcznika"?

#28: Re: Propozycje innowacji Author: Doman Post Posted: Śr marca 30, 2011 09:54 PM
    ----
Choorus wrote:
Co rozumiesz przez "etap podręcznika"?
podręcznik ciągle się rozwija Wink

#29: Propozycje innowacji Author: Choorus Post Posted: Śr marca 30, 2011 09:59 PM
    ----
Rozumiem, że wg Ciebie w ogóle nie strzelanie w ogóle nie pownnio być wzmacniane?
Drugim pomysłem na forkiet może być zwiększenie dalekiego zasięgu lub jakiś plus przy Stać i Strzelać.

#30: Re: Propozycje innowacji Author: Doman Post Posted: Cz marca 31, 2011 08:40 AM
    ----
jest tyle pierdółek wzmacniających strzelanie Wink
kolejne usprawnienie broni mogłoby powodować małe kwiotki MysliForum IndexHome Rules [Warheim FS]
<
1 2 3 ... 14 15 16
>
Page 2 of 16